Şu anda Görüntülemektesiniz;  Acun Ilıcalı’nın Yeni Kanalı TV 8,5 – Türksat Uydu Frekansı
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Acun Ilıcalı'nın Yeni Kanalı TV 8,5 - Türksat Uydu Frekansı

Bir süre önce kulağıma fısıldanan ancak isminden ötürü gerçek olmayacağını düşündüğüm haber, gerçek çıktı. Acun Ilıcalı’nın medya şirketi Acun Medya ve Saran Holding’in medya şirketi Saran Medya ortaklığı ile kurulan spor kanalı TV8.5, yayına başladı. Keşke fısıltıyı ciddiye alıp daha önce yazsaydım.. Yeni tv kanalının adı TV 8.5.

GÜNCELLEME 28 ARALIK 2016:

Acun Ilıcalı, yeni kanalı TV 8.5’un bir spor kanalı olmadığını açıkladı.

Muhtemelen başta duyurduğumuz ortaklık gerçekleşmedi ve herkes kendi yolunu çizdi. Zaten Saran grubunun da kendine ait spor kanalı kuracağı söyleniyor. TV 8.5’un yayın akışına baktığınızda da 7/24 spor yerine, dizi, magazin, eğlence, şov ve spor şeklinde dağılım yapıldığını görebilirsiniz.

TV 8.5 YAYIN BİLGİSİ:

Tv 8.5, Türksat uydusunda 12346 Yatay/H 9600 frekansından yayın yapıyor.

DSMART 47. KANAL VE DİGİTÜRK 55. KANAL

TV8.5’un internet sayfası:
http://www.tv8bucuk.com/

TV8.5’un sosyal medya hesapları:
instagram.com/tv8bucuk
twitter.com/tv8bucuk
facebook.com/tv8bucuk

Bilmeyenler için; Saran Medya 

Saran Holding’e bağlı Saran Medya, Türkiye televizyonlarında yer alan ulusal, kablolu ve yerel kanallardaki spor içeriklerinin %50’sinden fazlasının yayın haklarını elinde bulundurarak pazarın lideri konumunda bir şirket.

Dünyanın öncü spor medyası firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmasının yanı sıra, en çok ilgi gören Avrupa liglerinin, Brezilya, Arjantin ligleri gibi pek çok ligin yayın hakları da Türkiye pazarında Saran Medya’ya ait. İngiltere Premier Lig’in Türkiye yayın haklarını yenileyerek 14 ayrı ülkeye satışını gerçekleştiriyor. UEFA ile imzalamış olduğu dev anlaşmayla 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2018 FIFA Dünya Kupası Eleme Maçları’nın da Türkiye yayın haklarının sahibi.

Türk Milli Futbol Takımı’nın yurt içi ve yurt dışı yayın haklarının pazarlanmasına ilave olarak, 250’den fazla Avrupa kulübünün, 40 ulusal federasyonun ve Türkiye’nin 4 büyükler dahil 12 futbol kulübünün dünya çapında yayın haklarına sahip olan Saran Medya, UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme, UEFA Avrupa Ligi ön eleme, Diamond League, Wimbledon, ATP Master Series, Dünya ve Avrupa Voleybol şampiyonaları, HBO Boks Geceleri, MotoGP, F1 gibi dev spor organizasyonlarını da ekranlara taşıyor.

>> Türksat Uydusundaki Spor Kanalları

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.

Reklamlar
 

Son Yazılar

Son Yorumlar
  • Lordiz: @Resul; Merhaba. Bahsettiğiniz kampanya sanırım Nisan 2016'da sona erdi.
  • Resul: Hediye 2 gün yazıp 5555e gonderdiyimizde 10 gb geliyormuş ücretlimi bu
  • Lordiz: @error; Rica ederim. Uzun süredir girmediğiniz mail hesabı ise otomatik olarak silinmiştir. Düşük bir ihtimal ama belki aynı hesabı yeniden açabilir
  • error: kımlık bılgılerımı göderdım.. sorun ne onu da yazdım. ekran goruntulaerı de yolladım. umarım eposta atar ve hesabımı açarlar. cok tesekkurler. boyle b
  • error: hesaptaki mail hotmail. şimdi outlook olmus ardastan öğrendim.. bu mail hiçbir hesapla eşleşmiyor diyor. maile girebilsem, şifremi unuttum diye ordan denem
Unutulmaz
 

Reklam
 

Reklam
 

Reklam
 

Lordiz.com © 2016