Yazıya Yorum Gönder!

İrem Erzü & Ertunç - Cümleler Küsmesin Diye

Daha önce Metin Arolat tarafından düzenlenen online müzik yarışmasına katılıp Metin Arolat’ın iki parçasını seslendiren arkadaşım İrem ve onun arkadaşı Egesel’in canlı amatör kaydını bu yazımda paylaşmıştım. Yarışmada finale kalıp, birincilik olmasa da üçüncülük kazanan arkadaşım, yarışmadan sonra müziğe olan sevgisinden gram eksilme olmadan çalışmalarına fırsat buldukça devam etmişti…

Ve nihayet geçen gün haberini aldım ki çalışmalarında bir adım daha ileriye giden arkadaşım İrem, bu seferde Ertunç isimli müzisyen arkadaşıyla kendi amatör çalışmalarını profesyonele yakın tarzda kayda almış ve birde klip çekmişler..

Arkadaşlık iyi gün-kötü gün için vardır diyerek arkadaşım ve onun arkadaşı Ertunç’un, “Cümleler Küsmesin Diye” isimli, video klipli parçalarını beğenilerinize sunuyorum..Müzik sizin tarzınıza uyar mı bilmem ama ben çok beğendim ve bu açıdan paylaşmayı uygun buldum. Ayrıca unutmadan her iki arkadaşımı da tebrik ediyor ve müzik kariyerlerinin parlak olmasını diliyorum.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019