Şu anda Görüntülemektesiniz;  Android Kullanıcıları İçin Tavsiye Android Uygulamaları ( 11 )
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Android Kullanıcıları İçin Tavsiye Android Uygulamaları ( 11 )

Daha önce 10 seri halinde Android cihazların uygulama marketi Google Play'den seçmece, kaliteli tavsiye uygulamaları sizlerle paylaşmıştım ve şimdi serinin 11. yazısı, en yeni tavsiye uygulamalar ile karşınızdayım.. Sizlerde Android markette bulduğunuz seçme kaliteli uygulamaları yorum olarak gönderip bizlerle ve diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 6 Eylül 2014 tarihinde yayınlandı.

Periscope: Twitter hizmet sağlayıcılarına ait, bulunduğunuz yerden anlık canlı yayın yapmanızı sağlayan, değişik ve bu aralar popüler olan uygulama.

Racing Rush 3D: Araç tepkimeleri abartılıda olsa, kontrolü biraz kötüde olsa şans verilebilecek bir araç sürüş oyunu. İnşallah güncellemeler ile daha iyi hale getirilir.

Speed Racing: Çizgi filmleri andıran grafikleri ile göze sevimli gelen, Traffic Racer benzeri bir oyun.

Speed Racing: Bir önceki ile aynı tarzda, aynı isimde olan diğer alternatif. Artık hangisini daha çok severseniz..

Polarity: Portal ve Portalize oyunlarının farklı alternatifi diyebileceğimiz, kendi çapında başarılı bir oyun. Ancak ücretli. (Aynı oyunu Steam üzerinden indirimde yakalarsanız 50 kuruşa satın alabilir, masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz.)

Portal Slingshot: Grafikleri ve oynanış itibari ile Portal ve benzerlerinin gerisinde kalsada oynanmayı hak eden bir taklit.

Truck Driver 3D: Grafikleri ve oynanış açısından güzel, ancak level süre/zorluk orantısı tam kurulamamış oyun. İnşallah güncellemeler ile düzeltilir.

Heavy Excavator 3D Parking: Az bölüme sahip ama grafikleri ve oynanırlığı tam kıvamında park oyunu.

Race The Traffic: Bir başka Traffic Racer taklidi. Grafikler ve oynanış iyi ancak kamera açısı çeşitlendirilebilir, gece modu biraz daha aydınlık hale getirilebilirmiş. (Gece ama trafiğin aktığı bir yol için çok karanlık)

Marshall Gör & Boya: Boya sektörünün bilinen markalarından Marshall'ın sanal görsel önizleme uygulaması. Her ne kadar tam düzgün çalışmasada sonradan verilecek güncellemeler ile daha iyi hale getirilebilir.

Mimar Benim: Marshall'a alternatif Filli boya uygulaması. Karşılaştırma yaparsak Marshall bir adım daha önde.

Marvel Future Fight: Marvel süper kahramanlarının yer aldığı aksiyon oyunu. 

Mortal Kombat X: Yeni nesil Mortal Kombat oyununun Android versiyonu. Grafikler gayet iyi.

Retrix: Reklamları hariç tutarsak başarılı bir Tetris taklidi.

Off-Road Hill Climber Buss: Grafikleri ve kontrolü ile başarılı bir sürüş oyunu. Dağ tepe geziyor, yolcuları gidecekleri yere süresinde ulaştırıyorsunuz. Uygulamada reklamlar rahatsız ederse interneti kapalı tutun. Birde keşke çıkış butonunu unutmasalarmış harika olacakmış.

Assassin's Creed Pirates: Ubisof'un sevilen aksiyon oyunu Assassin's Creed'in korsancılık macerası. Grafikleri ve oynanışı ile gayet başarılı. 

Angry Birds 2: Angry Birds serisinin ikincisi. Oyun bildiğimiz Angry Birds'ü bir seviye daha hareketli ve eğlenceli hale getiriyor. 

Amigo Pancho: Tarzı ile Google Play'de pek benzerini bulamayacağınız, basit ama eğlenceli bir oyun. Kısa sürede tüm levelları bitirecek ama gayet keyif alacaksınız. 

Sword Of Xolan: Manuganu'nun geliştiricisi Alper Sarıkaya'nın yeni platform oyunu. 3 bölümden oluşuyor ve oynaması gayet keyifli. Tüm seviyeleri bitirmeden elinizden bırakamayacaksınız. 

Ramboat: Hero Shooting: Efsane oyun Metal Slug'a benzettiğim Ramboat'u çok fazla oynamış olmasamda grafikleri ve oynanışı açısından sevenler olacağına eminim. 

Zombie Highway 2: Önceki versiyonuna göre grafikleri daha geliştirilmiş bir zombi oyunu. Aslında tarz olarak sonsuz koşulara benziyor, gidebildiğiniz kadar yol gitmeye çalışıyor, zombilerden kurtulmaya çabalıyorsunuz. Tabi bu arada kazandığınız paralar ile silah, yeni araba, kalkan vs satın alıyorsunuz. 

Cubedise: Sabırlı ve bol vakti olanlar için yaratıcı bir bulmaca + zeka oyunu. Uyarayım; ileri seviyeleri epey karmaşık bir hal alıyor. 

Portal Ball: Sabırlı olanlar için bir başka sınama oyunu. Topu düşürmeden yoldaki engelleri aşmanız, bitişe ulaşmanız gerekiyor. 

Sphetory: Sabır gerektiren bir oyun daha. Ben çok fazla sabredemedim ama keşke sabırlı olsaydımda tüm seviyeleri bitirebilseydim.

City Car Driving: Türk geliştiriciye ait orta halli park oyunu. 

Nubs' Adventure: Grafikler minecraft, oynanış mario'yu hatırlatıyor. Oyun akıcı ve bağlıyor. Denemenizi öneririm.

Xonix Bacterium: Yıllar önce oynadığım Airxonix oyununun mobil alternatiflerinden birisi ve en iyisi. Ancak 53. level'da çok zorluyor. 

İ-Xonix: Bir başka Xonix alternatifi. Airxonix'e daha çok benziyor ancak level sayısı az. 

Mad Dex: Değişik bir oyun ama ilerleyen bölümler sinir ediyor. Sabırlı biriyseniz oynayın.

JellyKing: Tarz olarak Mad Dex'e benzettim. Bu oyunuda sabırlı olanlara tavsiye ediyorum.

Exion Off-Road Racing: Grafikleri ve oynanışı ile gayet başarılı bir oyun. Tek kötü yanı level sayısının az olması.

3D Swat Driving Rampage: Geliştirici biraz daha emek verse harika bir oyun olabilirdi ama yinede gideri var. 

Jets – Flying Adventure: Başarılı bir ofis eğlencesi. Hem reflekslerinizi geliştirin hemde boş vaktinize eğlence katın. 

Pixel Gun 3D: Minecraft çılgınlığı ile türeyen benzer yapımlardan birisi ama gayet başarılı. 

Draw a Stickman: EPIC: Kendi çizdiğiniz karakteri yönettiğiniz ilgiç bir çizim oyunu. 

Sport Car City Parking: Grafikleri iyi, oynanışı normal park oyunu. Ancak biraz kasabiliyor. Ama belki sizde sorun çıkarmayabilir. 

Police Force Smash 3D: Geliştirici Tapinator'un başarılı oyunlarından birisi. Eğer geliştirilirse tablet ve telefonların demir başı olabilir ama geliştiricinin bunu yapabileceğini sanmıyorum.

Yazının diğer serilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

TAVSİYE UYGULAMALAR >> 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14

Yazımda sürekli yeni, güvenilir, denenmiş uygulamaları paylaşmaya çalışıyorum ancak siz isterseniz benim paylaştıklarım dışında kalan uygulamalara Google Play üzerinden ulaşabilir ve beğendiğiniz uygulamaları doğrudan cihazınıza kurabilirsiniz. Ayrıca eğer bir Android kullanıcısı veya geliştiriciyseniz ve tavsiye uygulamalar yada geliştirdiğiniz uygulamaları paylaşmak istiyorsanız uygulamanın adını, Google Play bağlantısını ve uygulamanın ne işe yaradığını yorum olarak gönderebilirsiniz.

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016