Şu anda Görüntülemektesiniz;  Android Kullanıcıları İçin Tavsiye Android Uygulamaları ( 13 )
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Android Kullanıcıları İçin Tavsiye Android Uygulamaları ( 13 )

Daha önce 12 seri halinde hazırlayıp, aralıklarla güncellediğim Google Play'den tavsiye uygulamalar yazıma 13. yazı ile devam ediyorum. Mayıs 2015'den bu yana mağazaya pek çok ücretli ve ücretsiz kaliteli uygulama eklendi. Bu sebeple bu yazınında arşivlik bir derleme olacağına inanıyor, tavsiyelere başlıyorum. 

Bu yazı 10 Ekim 2015 tarihinde yayınlandı.

Bubble CoCo: Balon patlatma oyunlarını seviyorsanız, alın size yeni bir seçenek. 

İnside Out Thought Bubbles: Disney'den balon patlatma oyunu. Oyunda Disney – Pixar yapımı İnside Out anime filmi karakterleri bizlere eşlik ediyor. Grafikler ve oynanış gayet başarılı. 

Princess Bubble Kingdom: Gayet başarılı bir başka balon patlatma oyunu. Ancak oyunun bence kötü bir yanı var, balonların tasarımı bence olmamış. Renk ayrımı yaparken azda olsa zorluk çıkarabiliyor.

Truck Simulator OffRoad: Bir önceki versiyonunu sevemediğim oyun. Yeni versiyonda baya gelişme kaydedilmiş ve oynaması güzel bir oyun çıkmış. 

Score Hero: Yeni bir oyun değil ama henüz keşfetmemiş olanlar için yeni sayılır. Taktik futbol denilebilecek bir oyun. Golü taktik yürüterek yönlendirip seviye atlıyorsunuz. Oyunun kötü yanı kaybettiğinizde enerjinizin olması ve bir süre beklemeyi şart koşması.

Horizon Chase: Eğlenceli bir yarış oyunu. 

Construction Crew: Daha önce benzerlerini paylaşmıştım. Bu da diğerlerine benzeyen, oynanırlığı yerinde bir inşaat simulasyonu. 

İnfinite Racer: Traffic Racer uyarlamaları devam ediyor. Bir başka örnek. 

Starlit Adventures: Farklı tarzı olan eğlenceli bir dikey platform oyunu. Mario'daki gibi sağa değil direk aşağıya gidiyoruz. 

12 Labours of Hercules: Bu tarz oyunları çok nadir oynarım ve işte bu da onlardan birisi. Başladınız mı aklınız kalıyor ve devam ediyorsunuz. Belki sizde seversiniz.

Streets Unlimited 3D: Waldschrat studios'un önceki oyunları gibi harika bir başka oyunu. Grafikler, araç çeşitliliği ve oynanırlık üst seviye. 

The Talos Principle: Steam'de de yer alan Portal benzeri harika bir zeka, bulmaca oyunu. Ancak ücretli tabikide..

Tankların Savaşı 2016: Zamanında benzer oyunları paylaşmıştım. Bu tarzı severim. Belki sizde seversiniz.

Eshot: İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ulaşım şirketi Eshot'un resmi Android uygulaması. 

Bouncy Football: Başta nasıl oynanılacağını bulamayabilirsiniz. Sol ve sağdaki kalelerde topu sektiriyoruz ve gol rekoru deniyoruz. Bir sol kale, bir sağ kale. Ardından kaleler yer değiştiriyor, önümüze engeller çıkıyor. Flappy Bird'un farklı versiyonu diyebiliriz.

Stellio Music Player: Ücretsiz ve benzerlerine göre daha başarılı bir müzik oynatma uygulaması.  

Chronology: Platform oyunu seviyorsanız bu oyunuda sevebilirsiniz. Hem kurgusu, hem grafikleri ve oynanışı ile oldukça başarılı bir oyun. 

Sigils Of Elohim: The Talos Principle oyunu yapımcısı CroTeam'den eğlenceli bir mini bulmaca oyunu. Oyun tetrise benziyor ancak puzzle parçalarını yok etmiyor, yerleşimlerini uydurmaya çalışıyoruz. 

The Room Three: The Room'un önceki (ücretli room serisi) oyunlarını bilenler eminim bu oyunuda sabırsızlıkla bekliyorlardır. Beklentiler son buldu, room'un 3. oyunu geldi. 

Traffic Rider: Traffic Racer'ın geliştiricisi Soner Kara'nın en yeni oyunu. 

Drive Simulator 2016 Lite: Ücretli sürümü 2 tl ve Lite sürümünde 4-5 level mevcut. Sürüş hissi daha iyi olabilir ama oyun yeni olduğundan geliştirileceğini düşünüyorum.

ChubbyRoll: Türk oyun geliştiricilerine ait yeni bir oyun. Bu tarz oyunları sevenler varsa oyunda dahili gelen level editör onların çok hoşuna gidecek. 

Bob's World: Google Play mağazasına gelen nadir kaliteli platform oyunlarından birisi. Süper Mario benzeri oyunları seviyorsanız ayrıca bu bağlantıdaki yazıma da bakabilirsiniz.

Jane Wilde: Bu tarz oyunlar bana sıkıcı gelir fakat bu versiyon biraz daha iyi olmuş. Bir göz atın belki sizde sevebilirsiniz.

Merged!: Tetris gibi basit oyunları sevenlere farklı bir seçenek.

Apple Music: Resmi Apple Music uygulaması Google Play'de. 

Zombie Catchers: Zombileri avlayıp suyunu sıkarak limonata yaptığınız yada tatlı yapıp sattığınız değişik ve eğlenceli bir oyun. Tabi level atlayınca bazı zombileri yakalamak zorlaşıyor. 

Lost Journey: Zamanında 59 kuruşa satın aldığım bulmaca platform karışımı oyun. Siz haberdar olduğunuzda belki fiyatı artmış olabilir.

Farming Simulator 2016: Simulatör ve çiftçilik ilginizi çekiyorsa bu oyun tam size göre. Bilgisayarda kontrolleri gayet keyifli fakat Google Play sürümünü satın almadığımdan kontrollerini bilemiyorum. 

Extreme Urban Racing: Grafikleri ve büyük haritası ile harika fakat kontroller açısından, oynanış açısından kaybeden bir oyun. Keşke eğlenceli görevler eklenerek oyun geliştirilse. 

Legend of Ninja: Seneler önce televizyon atarilerinde oynadığımız efsane oyunlardan birisi. Ama yaşınız 30'un altında ise bu oyunu bilmiyor olabilirsiniz. 

Space Expedition: Konusu uzayda geçen mario benzeri bir platform oyunu. Ama oynanışı bana biraz daha zor geldi.

Sky Chasers: Yine bir platform oyunu ancak bunun oynanışı biraz farklı. Sol ve sağ ekrana dokunarak oyuncumuzu kontrol ediyor, engellere, düşmanlara takılmadan altın puanları topluyoruz. 

Yazının diğer serilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

TAVSİYE UYGULAMALAR >> 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14

Yazımda sürekli yeni, güvenilir, denenmiş uygulamaları paylaşmaya çalışıyorum ancak isterseniz benim paylaştıklarım dışında kalan uygulamalara Google Play üzerinden ulaşabilir ve beğendiğiniz uygulamaları doğrudan cihazınıza kurabilirsiniz. Ayrıca uygulama geliştiriyorsanız kalitesine güvendiğiniz uygulamanızı yorum olarak gönderebilirsiniz.

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016