Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Google Play'den Tavsiye Android Uygulamaları (Seri 14)

Android ile yeni tanışanlar için Android cihazların uygulama marketi Google Play’den tavsiye uygulamalar paylaşmaya devam ediyoruz.. Sizinde tavsiye edeceğiniz uygulamalar varsa yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazı, 5 Mart 2016 tarihinde yayınlandı, 19 Şubat 2017 güncellendi.

Super Woody: En yeni Süper Mario uyarlaması.

Jungle Adventures: Bir başka Mario uyarlaması daha.

Super Phantom Cat: Bazı seviyeleri zor, geneli keyifli değişik bir platform oyunu.

Russian Race: Oynanış ve grafikleri başarılı bir yarış oyunu.

Tank Riders 3: Daha önce birinci ve ikinci oyunları oynadıysanız bilirsiniz ve anlatmama gerek yok. Gayet eğlenceli bir oyundur ve 3. serisi yayımlandı.

Counter Assault Forces: En son yayımladığı Taxi Sim 2016 oyunu ile bizleri epey sevindiren Ovidiu Pop, süpriz yaparak bu sefer araç sürme oyunları yerine bir fps ile karşımıza çıktı. Oyun gayet başarılı ama yeni yayımlandığı için bazen oyundan atabiliyor ve cihazınızda kasma yapabilir.

Mika’s Treasure2: Bulmaca + puzzle tarzında bir oyun. Bu tarz oyunlara alışıksanız çok seveceksiniz. Aksi halde hemen sileceğinize eminim.

Mahjong Treasure Quest: Mahjong oyunlarını sevenler için eğlenceli, başarılı bir seçenek.

Bubble İsland2: World Tour: Eğlenceli bir balon patlatma oyunu.

Paper Monster Recut:  Daha önce paylaşmış olabilirim ama aynı oyunun birde ücretli versiyonu var. Gayet eğlenceli bir platform oyunu.

Jack Adventures: Herkes bu tarzı sever mi bilmiyorum ama benim sevdiğim bulmaca zeka oyunlarından birisidir. Oyunun ayrıca ikinci versiyonuna da buradan ulaşabilirsiniz.

İnto Mirror: Harika bir platform oyunu.

Dan The Man: Bir başka harika diyebileceğim platform oyunu. Süper mario sevenler kaçırmasın.

Taxi Driver 2017: Gayet başarılı ve Azerbaycan vatandaşı arkadaşlarımız tarafından geliştirilen bir taksi sürüş oyunu.

Asphalt Extreme: Offroad Racing: Gameloft’un harika denilebilecek ücretsiz offroad yarış oyunu. Eğer Windows 10 yüklü bilgisayarınız varsa aynı oyunu bilgisayarınıza da yükleyip oynamanızı öneririm.

PhotoScan: Google tarafından geliştirilen bir uygulama. Uygulamayı kullanarak eski fotoğraflarınızı başarılı bir şekilde dijital ortama aktarabiliyorsunuz.

Re-Volt3: Küçük oyuncak arabaların en yeni oyunu. Eğer oyunu severseniz masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız içinde Windows sürümünü bulup, kurabilirsiniz.

Microsoft Solitaire Collection: Microsoft’un Windows işletim sisteminden tanıdığımız kart oyunları koleksiyonu Android cihazlarda.

Server & Website Monitor: Web sitelerinizi, sunucularınızı belirlediğiniz sürelerde sürekli takip eden ve olası hatalarda sesli olarak haber veren başarılı bir uygulama.

RAFT Survival Simulator: Minecraft sevenlerin beğenebileceği bir hayatta kalma oyunu. Okyanusun ortasında kendi dünyamızı kuruyoruz.

Park Frenzy 3D, Driving Academy: Games2Win isimli geliştirici hesabından iki park oyunu. Her iki oyunda gayet güzel. Sürüş hissi daha iyi olabilirdi ama olsun.

Valley Parking 3D: Daha önceki serilerde paylaşmamışımdır herhalde.. Waldschrat Studios geliştiricisinin en yeni oyunu. Keşke Appstore’da da olsaydı dediğim oyunlardan birisi.

Real Car Parking Simulator 2016: Google Play’in yokluk zamanlarında en iyi park oyunlarından birini geliştiren Symstudio Games’in yeni park oyunu. Oyun henüz Appstore’da yok.

E30 Şahin Park Etme: Barış Kaplan isimli geliştiricinin en yeni oyunlarından birisi. Oynanış ve grafikler gayet iyi.

>> Google Play’in Araba Park, Yarış, Simülatör Oyunları

Belirli aralıklarla yeni uygulamaları paylaşıyorum. Devam yazılarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

SERİNİN DEVAMI >> 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017