Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Barış Manço'nun Evine Sanal Tur

Kadıköy belediyesi tarafından müze haline getirilen Barış Manço’nun “Barış Manço Moda 81300 Kadıköy-İstanbul” adresindeki evi, kişisel eşyaları ve evin her detayı www.360kare.com adlı internet sitesi sahipleri Yunus Akyürek ve Yavuz Bilgiözü’nün de katkılarıyla oluşturulan sistemle 3 boyutlu olarak bir tık ile internet üzerinden gezilebiliyor. 360 derece sanal tur olarak adlandırılan bu sistem son zamanların en moda sistemlerinden birisi..

Rahmetli Barış Manço’nun İstanbul Kadıköy’deki müzeye çevrilen evine gitme şansı olmayanlarında bu sayede müze haline getirilen evi gezme, görme şansı oluyor.. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Barış Manço müzesine ulaşabilir, 3 boyutlu olarak evi görüntüleyebilirsiniz..

>> Barış Mançonun Evine Gider

Siteye girdiğinizde önce bahçeden 3 boyutlu görseli göreceksiniz sağ altta yer alan ok tuşuna basarak diğer  görsellere geçiş yapabilir böylece evin tamamını gezebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan da Barış Manço için özel olarak kurulan Barış Manço Evi isimli siteye ulaşabilirsiniz.. Bu sitede aynı şekilde Kadıköy belediyesi sayesinde hazırlanmış…

>> Barış Manço Evi Web Sitesi

Bağlantılarla ilgili sorun yaşarsanız lütfen yorum yazarak bilgi verin..

Güncelleme: Web tarayıcılarının çoğu Flash Player kullanımını bıraktığı için 360 Sanal Tur bağlantısına tıkladığınızda bilgisayarınıza .swf dosyası iniyor olabilir. Bu durumda eski bir web tarayıcısı bulmanız yada durumu Kadıköy belediyesine iletmeniz gerekebilir. (Şahsen ben sorunu ilettim fakat geri dönüş yapmadılar.)

facebook share twittershare

    emine 30 Mart 2012, 19:00

    seni çok seviyorum Barış manço ama senin bazıları taklit edeyor oları hiç hoş karşılamıyorum

    Zeynep 23 Nisan 2014, 08:57

    Barış Mnço seni çok seviyorum şarkıların çok güzel yaptığın Adam Olacak Çocuk programın çok güzel, evin çok güzel,yani tek kelimeyle herşeyin,harika her şeyin çok güzel seni çok seviyorum.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017