Yazıya Yorum Gönder!

Bearshare Son Sürüm Türkçe İndir

Uzun zamandır işimizi gören Bearshare’da engellemelerden nasibini aldı ve hizmet vermeyi durdurdu. Daha öncesinde Limewire, İmesh ve dahası bırakıp gitmişti, şimdi Bearshare gitti. Alternatif olarak eMule, Ares Galaxy, Frostwire kullanabilirsiniz. Ama torrent içeriklerinde virüslü dosyalarda olabileceği için dikkatli olmanızı öneririm.

GÜNCELLEME! 30 Haziran 2016: eMule’u aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz;

>> eMule İndir

Dikkat Edilecekler!

– Kurulum sırasında dördüncü ekranda Parametre ayarlarına tıklayıp Yandex eklentilerinin kurulmasını engelleyin. (3 seçeneğin tikini kaldırın.)

– Beşinci ekran “Price Foundation” da Gelişmiş seçeneğine tıklayarak Price Foundation kur seçeneğindeki tiki kaldırın.

– Kurulum bittikten sonra eMule uygulamasını açarken uygulama hata verirse uygulamanın özelliklerine, oradan Uyumluluk sekmesine gidip Windows 8 seçimi yapın.

– Arama yaparken soldan Audio seçimi yapıp, arama sonuçlarında da dosya uzantısında .mp3 yazmasına ve mp3’lerin boyutlarının kabul edilebilir seviyede olmasına dikkat edin. Genelde mp3’ler 3-5-10 mb olur, 50-100 mb değil.

Diğer Alternatif Ares Galaxy: 

Tavsiyemdir. Kurulum sırasında ücretsiz virüs taraması kurulum seçeneğini kaldırın.

https://aresgalaxy.io/

Diğer Alternatif Frostwire:

http://www.frostwire.com/

Youtube ve Soundcloud içeriklerini indirebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    Lordiz 30 Haziran 2016, 14:06

    @pınar; Bearshare bundan böyle kullanılamayacak. Alternatif olarak eMule veya Frostwire kullanabilirsiniz. eMule ve Frostwire indirme bağlantılarını yazımda bulabilirsiniz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018