Yazıya Yorum Gönder!

Celine Tom ve Jeffrey Li;

Celine Tam ve Jeffrey Li, isimlerini duydunuz mu bilmem ama dünyanın her yerinde şuan herkes onları konuşuyor. Celine 5 yaşında, Jeffrey 10 yaşında. Çin’de düzenlenen çocuk müzik yarışmasına katılıyorlar ve Josh Groban’ın çok sevdiğim parçası You Raise Me Up’ı seslendirmiyor, resmen uçuruyorlar. Küçücük çocuklardan böyle bir performans gerçekten beklemezdim ve eminim dinleyenlerin birçoğu beklemiyordu. Gelecekte ne olurlar? kıymetleri bilinir mi yada sesleri aynı kalır mı? bilmiyorum ama şuanki haliyle, iki çocuk için bu performans bence aşırı iyi.

Yarışma programının adı “Let’s Sing Kids” ve Çin’de Hunan televizyonunda yayınlanıyor. Sanırım 3. sezondalar. Bir aralar bizde de Atv kanalında çocukların yer aldığı müzik yarışması yapılmıştı ama Celine ve Jeffrey gibi sesler çıktığını hiç hatırlamıyorum. Zaten müziğe ve sanata verilen değerden ötürü şimdilik böyle birşey de bekleyemiyor insan.. Dinlemediyseniz yada dinleyip doyamadıysanız iki harike sesin düetini hemen aşağıya ekliyorum. İyi dinlemeler.

www.youtube.com/watch?v=HeUJ4Y-XOeY

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    911aile 23 Nisan 2016, 09:58

    tek kelimeyle mükemmell

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018