Yazıya Yorum Gönder!

Anket: Cep Telefonunda Marka Tercihiniz Hangisi?

Bundan 5 ay önce yayına açtığım, toplamda 1539 oy alan ve 763 oyla Android’in birinci çıktığı anket “Mobil İşletim Sisteminde Tercihiniz?” nihayet sona erdi. Anketi büyük farkla birinci olarak kapatan Android diğer rakiplerine büyük fark attı. Anket oylamasına katılan herkese buradan çok teşekkür ediyorum. (İsteyenler bu bağlantıdan o anketimizin sonuçlarına bakabilirler.)

Gelelim yeni anketimize.. Yeni anketimizin konusu cep telefonu marka tercihleri.. Bu anketimizde şuanda kullandığınız yada yeni telefon alırken tercih edeceğiniz markayı ankette oylayacaksınız ve toplam oylar üzerinden yine genel ziyaretçi eğilimini görmüş olacağız. Bakalım en çok tercih edilen marka hangisi olacak..

(Ankete genelde çok fazla seçenek eklemiyorum bu nedenle en çok bilinen ve tercih edilen markaları ekledim eğer bunların dışında bir marka kullanıyor veya tercih ediyorsanız anketin son seçeneği olan “Diğer”i seçebilirsiniz.)

Anketimiz kapanmıştır, anket sonucunu yukarıda bulabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


  ozan 06 Haziran 2012, 23:58

  Nokia nasıl lider olur anlayaadım. Hala eski efsanesinin kaymağını yiyor sanırsam nokia.

  E-fsane 16 Haziran 2012, 11:18

  evet daha çift sim kartı telefonu bile çıkmadı :)

  Murat Ç. 04 Ekim 2012, 20:27

  Teknolojiyi ucuza almayıp, markaya para vermek kesinlikle aptallıktır. 200 $a mal edilen iphone satın alıp, ah bak ne güzel bana güzel bi kazık attılar mutluyum havamı atıyorum demek bahnazlıktır.

  hayt 10 Mart 2014, 15:06

  yo nokıanın çift hatlı telefonu var nokıa c2

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019