Şu anda Görüntülemektesiniz;  Crysis 3 Türkçe, Full Oynanış Videosu
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Crysis 3 Türkçe, Full Oynanış Videosu

1999 yılında Almanya'da yaşayan üç Türk kardeş tarafından kurulan oyun şirketi Crytek'in dünya genelinde büyük ilgi gören oyunu Crysis'in en yenisi Crysis 3, 22 Şubat 2013 itibari ile oyun severlerin beğenisine sunuldu. 100 TL civarı bir fiyat etiketi taşıyan ve yine Türkçe dublajlı olarak satışa sunulan oyun, oyunun satışa çıkışından hemen önce yayınlanan "Crysis 3'ün 7 harikası" isimli tanıtım videolarında sunulan eğlencenin tamamını ve daha fazlasını içinde barındırırken, tahmin edebileceğiniz gibi 7 bölümden oluşuyor. 

Oyunda yine bir öncekiler gibi gerilim ve heyecan hiç bitmiyor. Fakat fiyat olarak biraz pahalı olan Crysis 3, şimdilik bazılarımıza uzak kalıyor. "Ben oyunu satın alamadım, çok da merak ediyorum ve korsan indirmek istemiyorum" diyenler için ise son şans, oyunun oynanış videolarını internet üzerinden izlemek oluyor ve bunun içinde elimizde youtube gibi bir arşiv bulunuyor. Eğer oyunu bir sinema filmi gibi izlemek isterseniz, youtube'da yayınlanan, yaklaşık 250-300 dakika süren ve 7 parçadan oluşan oyunun full oynanış videosunu (kota sorunuz yok ise) hemen aşağıda sıralı olarak bulabilir ve keyifle izleyebilirsiniz.

Aman kotaya dikkat, İyi seyirler.

Bölüm 1: İnsan Ötesi

Bölüm 2: Ormana Hoşgeldin

Bölüm 3: Bütün Kötülüklerin Anası

Bölüm 4: Emniyet Mandalı Kapalı

Bölüm 5: Yükselen Kırmızı Yıldız

Bölüm 6: Yalnızca İnsan

Bölüm 7 Final: Tanrılar ve Canavarlar

Oyunu internet üzerinden satın almak için seçenekler:

Play Store: http://www.playstore.com/#!/oyun/crysis-3

Gamoba: http://www.gamoba.com/index.php?route=product/product&filter_name=crysis&product_id=5042

Vatan Bilgisayar: http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-011253-pc-crysis-3/productdetails.aspx?I_ID=64801

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016