Yazıya Yorum Gönder!

Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Ücretsiz dosya hostlarından bir diğeri olan depositfiles.com’dan dosya nasıl indirilir? Aşağıdaki resimlere bakarak bu siteden indirme işlemlerini ücretsiz bir şekilde nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.. (Depositfiles mahkeme kararı ile engellendiği için, Dns değiştirmeli yada Vpn uygulaması kullanmalısınız.)

>> Yasaklı Sitelere Giriş

Resim 1:

İndirme bağlantısına tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecek ve hemen Regular download (Türkçe Sıradan İndirme) yazan butona basacaksınız. (Dns değiştirdiyseniz sitenin dili Türkçe’dir. Vpn kullanıyorsanız dil Almanca yada İngilizce olabilir. Almanca için Reguläre download yazan butona tıklayın.)

Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Resim 2: 

Bir sonraki ekranda ip sınırına takıldıysanız ekranın solunda şu not görünür;

Achtung! Anschlusslimit für Ihr IP Adresse ist erschöpft! Bitte versuchen Sie in 10 minute(n).

(Dikkat! Bağlanma sınırı İP adresiniz için tükenmiş! Lütfen bir zaman sonra deneyin 10 dakika(s).) Vpn’i kapatıp açın veya ülke değiştirip sayfa yenileyin.  Eğer ip sınırına takılmazsanız sağ tarafta aşağıdaki ekran göreceksiniz.

Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Resim 3:

Geri sayım kısa sürede bitecek ve güvenlik doğrulaması çıkacak. Güvenlik kelimelerini görmek için resimde yeşil işaretlediğim alanı bulup oraya tıklayın.

Resim 4:

Doğru yere tıkladığınızda güvenlik doğrulaması ekrana büyük şekilde açılacak. Gördüğünüz kelimeleri doğru olarak yazıp, Sayfaya Dön (Return Page) butonuna tıklayın.

Resim 5: 

Yeşil işaretlediğim alanda Continue butonuna tıklayın.

Resim 6: 

Güvenlik doğrulamasında kelimeleri doğru girdiyseniz indirme butonu karşınıza gelecek. Türkçe, Almanca, İngilizce hangi dilde görüyorsanız, yeşil işaretlediğim alandaki indirme butonuna tıklayın.

Artık dosya indirme işlemi başlamış olmalı. Depositfiles arada ufak değişiklikler yaptığı için resimden farklı ekran görürseniz yada takıldığınız birşey olursa yorum panelinden yazabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    . 17 Haziran 2017, 14:25

    Eyw Kardeşim

    İbrahim 10 Eylül 2017, 18:39

    Half life indirecem o yüzden

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018