Yazıya Yorum Gönder!

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Gittiğiniz heryeri işaretleyip, evinizin kapı numarasına kadar paylaştığınız kendini ispiyonlama uygulaması Foursquare’daki hesabınızı kapatmak istiyor fakat nasıl yapıldığını bulamıyorsunuz. Sorun yok. Gelin hemen nasıl yapıldığını görelim fakat bu işlem için Foursquare akıllı cihaz uygulamasının seçenek sunmadığını baştan söyleyeyim. Yani işlemi bir internet tarayıcısından oturum açarak yapmak zorundasınız.

Bilgisayarınız (yada telefonunuzdan) internet tarayıcısını açarak foursquare.com adresine giriyor, hesap bilgilerinizle oturum açıyorsunuz. (Akıllı telefonlarda ne uygulamada ne de mobil sürümde bir seçenek yok. Masaüstü görünüme geçtiğinizde ise ekran küçük olduğundan biraz uğraştırıyor. Ayrıca hesabınızı zamanında Facebook ile oluşturduysanız yine Facebook ile giriş yapmanız gerekebilir. )

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst açılır menüden Ayarlar‘a tıklıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Daha sonra Ayarlar sayfasında sağ taraftan Gizlilik Ayarlarına tıklıyor.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Sonrasında açılan sayfada en alta inerek hesabını da silebilirsin bağlantısına tıklıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Karşınıza caydırma sayfası açılıyor, hesabı kapatırsanız neler kaybedeceğiniz aktarılıyor. Hesabı kapatmaya yani silmeye kararlıysanız hemen sayfanın aşağısına iniyor ve gerekli seçimleri yapıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Gerekli seçimlerde önce bir sebep sunuyor, sonra (Delete Account butonu ile) hesap silmeyi onaylıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Foursquare son şans ve güvenlik amaçlı karşınıza şifre onay penceresi çıkarıyor, mevcut şifrenizi girerek hesabı tamamen siliyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

(İçerik siz yazıyı okuduğunuzda güncelliğini yitirmiş, Foursquare tasarımda değişikliğe gitmiş olabilir. Yorum panelinden yorum göndererek destek alabilirsiniz.)

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    cansu butun 01 Temmuz 2017, 11:48

    ya lütfen yardımcı olurmusunuz hesaba erişim yapamıyorum mail aktif degil telefon numaramı degiştirdim nasıl giriş yapıcam hesabın acil kapanması lazım

    Lordiz 03 Temmuz 2017, 00:04

    @cansu butun; Mail neden aktif değil? Eklemediniz mi erişiminiz mi yok? İki seçeneği kullanamıyorsanız hesabı geri alamazsınız.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018