Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Gittiğiniz heryeri işaretleyip, evinizin kapı numarasına kadar paylaştığınız kendini ispiyonlama uygulaması Foursquare’daki hesabınızı kapatmak istiyor fakat nasıl yapıldığını bulamıyorsunuz. Sorun yok. Gelin hemen nasıl yapıldığını görelim fakat bu işlem için Foursquare akıllı cihaz uygulamasının seçenek sunmadığını baştan söyleyeyim. Yani işlemi bir internet tarayıcısından oturum açarak yapmak zorundasınız.

Bilgisayarınız (yada telefonunuzdan) internet tarayıcısını açarak foursquare.com adresine giriyor, hesap bilgilerinizle oturum açıyorsunuz. (Akıllı telefonlarda ne uygulamada ne de mobil sürümde bir seçenek yok. Masaüstü görünüme geçtiğinizde ise ekran küçük olduğundan biraz uğraştırıyor. Ayrıca hesabınızı zamanında Facebook ile oluşturduysanız yine Facebook ile giriş yapmanız gerekebilir. )

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst açılır menüden Ayarlar‘a tıklıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Daha sonra Ayarlar sayfasında sağ taraftan Gizlilik Ayarlarına tıklıyor.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Sonrasında açılan sayfada en alta inerek hesabını da silebilirsin bağlantısına tıklıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Karşınıza caydırma sayfası açılıyor, hesabı kapatırsanız neler kaybedeceğiniz aktarılıyor. Hesabı kapatmaya yani silmeye kararlıysanız hemen sayfanın aşağısına iniyor ve gerekli seçimleri yapıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Gerekli seçimlerde önce bir sebep sunuyor, sonra (Delete Account butonu ile) hesap silmeyi onaylıyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Foursquare son şans ve güvenlik amaçlı karşınıza şifre onay penceresi çıkarıyor, mevcut şifrenizi girerek hesabı tamamen siliyorsunuz.

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

(İçerik siz yazıyı okuduğunuzda güncelliğini yitirmiş, Foursquare tasarımda değişikliğe gitmiş olabilir. Yorum panelinden yorum göndererek destek alabilirsiniz.)

facebook share twittershare

  Banu 13 Haziran 2016, 14:21

  Eskiden açtığım bi swarm adresimin kullanıcı adını unuttum hiç bir şekilde giriş yapamıyorum hesabımı nasıl kapattirabilirim?

  Lordiz 13 Haziran 2016, 18:46

  @Banu; Kullanıcı adını unuttuysanız ama mail adresini hatırlıyorsanız veya telefon numaranız kayıtlı ise mail adresi veya telefon numaranız ile şifre sıfırlama yapın ve sonrasında hesabınızı silin.

  https://tr.foursquare.com/forgot_password

  omer 17 Haziran 2016, 23:13

  swarm a telefon numarasından kaydolmustm numaramı degıstırınce artık gıremıyom ne yapmam gerekiyor

  Lordiz 18 Haziran 2016, 18:54

  @omer; Telefon haricinde mail, gizli soru vs yoksa telefon numarasına tekrar erişim sağlamanız lazım yada destek ekibine mesaj gönderin. Belki yardımcı olurlar.

  https://support.foursquare.com/hc/en-us/requests/new

  Gökhan grbüz 02 Aralık 2016, 23:45

  Eski foursqure hesabımın şifresini unutm mail adresimide unutmuştum ama tekrar yeni aynı hesabı açtım ama yeni şifre maillime gelmiyor napmam lazım

  Lordiz 03 Aralık 2016, 18:53

  @Gökhan grbüz; Geçerli bir mail adresi girdiyseniz mail gecikmelide olsa gelir. Biraz bekleyin ve mail gelen kutusu haricinde spam kutusunu da kontrol edin.

  Gül 02 Şubat 2017, 22:19

  3 yıl önce aktif olan hesabım telefonumu çaldırdiktan sonra mail ve şifremi hatırlamadim dan dolayi tekrardan giriş yapamadım o yıl ki numaramı da kapatırdim . Hesabı silmek istiyorum ne yapmam gerekiyor

  Lordiz 02 Şubat 2017, 22:34

  @Gül; Çok zaman geçmiş ve erişim bilgilerinizde sorunlu. FS ekibinden destek talep edebilirsiniz ancak yardımcı olmayabilirler. Bilemiyorum.

  https://support.foursquare.com/hc/en-us/requests/new

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017