Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Merak edilen soru “Daha önce CNBC-e’de izlediğimiz Game of Thrones, yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak?” Cevabı ise yazının devamında.. “Game of Thrones” efsanesi, yeni sezonuyla Digiturk’te, DiziMax Sci-Fi kanalında olacak!

Güncelleme: Yazıyı yayınladığım tarihten bu yana 2 seneye yakın zaman geçti. Game of Thrones şuan 8. ve son sezonuna giriyor. Yani herkes son sezona odaklanmış durumda. Peki son sezon ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak?

Dizinin final sezonunun ne zaman başlayacağı, Sophie Turner tarafından net bir tarihle olmasa da doğrulanmış durumda.

Game of Thrones 8. sezon başlangıç tarihi 2019 yılından önce olmayacak, yani son sezon için 2018’in bitmesini bekleyeceğiz. Dizinin çekimlerine ise 6 – 7 ay sonra başlanacak. [Haziran-Temmuz 2018 gibi.]

Son sezonun ülkemizde hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden birisi olan “Game of Thrones”, 25 Nisan’dan itibaren ABD’den hemen sonra Digitürk Dilediğin Yerde uygulamasında, 24 saat sonra ise her Pazartesi saat 23:00’te Dizimax Sci-Fi kanalında yayınlanacak. Dizinin tekrar bölümleri ise aynı gece 01:00’de, Cumartesi günü 23:00’te ve Pazar günü 00:00’da yayınlanacak.

Orijinal dilinde ve altyazılı olarak yayınlanacak dizinin 6. sezonunun ilk bölümü hem Digitürk Dilediğin Yerde uygulamasında, hem de Dizimax Sci-Fi kanalında tüm Digiturk üyelerine şifresiz olarak yayınlanacak. İlk sezonun tamamı ise “Digitürk Dilediğin Yerde” ile tüm Digiturk üyelerine açık olacak.

Tüm Sezon Yine Digitürk’de!

Ayrıca 6. sezonun bitmesiyle birlikte Temmuz ayından itibaren tüm 6 sezon birden hem “Digitürk Dilediğin Yerde” uygulamasından, hemde DiziMax Sci-Fi kanalından izlenebilecek. (Tabiki Türkçe dublaj ve orijinal dil seçeneği ile.)

Digitürk DiziMax Sci-Fi kanalı Digitürk 2 ve 302 numaralı kanallardan izlenebilirken, Dilediğin Yerde uygulaması ile hem web sitesi hemde mobil uygulamalar üzerinden izlenebiliyor. (Tabiki Digitürk üyesi olmanız gerekli.)

Web sitesi bağlantısı: https://www.beinconnect.com.tr/canli-tv/dizimax-sci-fi

Mobil uygulamalar: Android ve Apple Appstore

http://www.digiturk.com.tr/dizi-kanali/bein-series-sci-fi-hd

facebook share twittershare

    911aile 18 Mayıs 2016, 09:20

    muhteşem bir dzi hemde oyun suüer olmuş

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017