Yazıya Yorum Gönder!

Mystic Blue -

Yaklaşık 2-3 senedir tanıdığım müzik tutkunu arkadaşım Gizem ve onun arkadaşı Nil, birlikte cover çalışmalar yapmaya, Youtube gibi platformlardan kayıtlarını paylaşmaya başladılar. İnternette moda olan bu akımın hem müzik tutkunlarının daha fazla kitleye ulaşmasını, hemde bu yolla meşhur olmalarını sağladığı bir gerçek. Her ikiside aslında Biyolog olan güzel arkadaşlarda, işte bu yol ile müzik yeteneklerini daha fazla kitleye göstermeyi amaçlıyorlar.

Nightwish – While Your Lips Are Still Red, onların ilk cover çalışması ve bu parçadan sonra 2 cover çalışmaları daha var. Üç kayıtta akıllı telefon ile yapıldığından görüntü iyi olsada ses profesyonel bir stüdyo kaydının yerini tutamıyor. Ama yinede bu imkanlarla bu cesaret takdiri hak ediyor. Kendilerine müzik çalışmalarında başarılar dilediğim arkadaşların “While Your Lips Are Still Red” isimli cover’ını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019