Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

GTA 5 Native Trainer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Daha önceki bir yazımda bilinen Gta 5 hilelerini sizlerle paylaşmıştım ancak bu hileler bir çoğumuza yetersiz kalıyor. Hatta ölümsüzlük hilesinin 5 dakika ile sınırlı olması en büyük yetersizliklerden birisi. Bu sebeple daha fazlasını isteyenlerin yolu Native Trainer isimli uygulamaya çıkıyor. Uygulamayı Gta 5 üzerine kurduktan sonra süre sınırsız ölümsüzlüğe ve birçok ilginç, erişimi kolay hileye kavuşuyoruz.

Birçok modu çalıştırmamızı sağlayan script hook v uygulaması ile birlikte gelen native trainer, gayet basit bir şekilde kuruluyor ve yasal sürüm, korsan sürüm, her iki Gta 5 sürümünde de çalışabiliyor. Peki native trainer’da gelen güzellikler neler?

Öncelikle süre sınırsız (biz kapatana kadar aktif) ölümsüzlüğe kavuşuyoruz. Oyun karakterlerini değiştirebiliyor, hatta onları köpeğe, ineğe, balığa çevirebiliyoruz. (Karada maymun olup araba sürebilir, suyun içinde balık olup yüzebilirsiniz. Tabi suyun dışında balık olursanız ölüyorsunuz.)

– Hava durumunu, gündüz, gece dönümünü değiştirebiliyor (Saati ileri, geri sarabiliyor),
– Aranma seviyesini arttırıp, sıfırlayabiliyor, asla aranmama özelliğini aktif edebiliyor,
– Hızlı yüzme, hızlı koşma, yüksek zıplama gibi hileleri basitçe aktif edebiliyor,
– Teleport ile haritada istediğimiz yere (araba ile yada yaya) ışınlanabiliyor,
– İstediğimiz aracı çağırabiliyor (Rengini değiştirip, onarabiliyor),
– Ve daha birkaç şeyi birkaç seçim ile yapabiliyoruz.

(Daha da fazlasını ararsanız mod sitelerinden modlar indirip, kurabilirsiniz. Ama tabiki bazı modları kurmak için OpenIV yazılımını kullanmanız, ek işlemler yapmanız gerekebilir.)

Nasıl Kuruyoruz? 

Aşağıdaki siteye gidiyor, Download butonu ile script hook ve native trainer’ı indirip, sıkıştırılmış paketteki 3 dosyayı Gta 5 oyununun ana dizinine gönderiyoruz. Hepsi bu. Artık oyunumuza girip, oyunda iken F4 tuşuna basarak native trainer’ın olanaklarından yararlanmaya başlayabiliriz.

>> Script Hook ve Native Trainer İNDİR

(İndirme sayfasında sağ alttan download bağlantısına tıklayacaksınız.)

GTA 5 Native Trainer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kullanım: F4 trainerı açar, kapar. Sağdaki numara tuşları 2, 4, 6, 8 ile seçenekler arasında gezer, 5 ile seçimi onaylarsınız. 0 veya backspace tuşu ile seçeneklerde geri gider, 3, 9, + ile hızlandırma ve bazı özellikleri aktif edersiniz.

İngilizce size sorun olursa internette Türkçeleştirilmiş sürümü de bulabilirsiniz. Fakat birkaç kurcalama ile tüm seçeneklerin ne işe yaradığını öğrenebileceğiniz için gerek duymayabilirsiniz. Örneğin invincible seçeneğini “on” yaparsanız ölümsüz olursunuz, “off” yaptığınızda ise ölümsüzlük kalkar.

Ama yinede ben hile yazmak istiyorum diyorsanız kullanılabilir hilelere bu yazımdan ulaşabilirsiniz.

Uyarılar: Native Trainer’ı yasal sürümde online mod’da açmayın. Kurduğunuz bazı modlar çalışmıyorsa farklı script hook sürümlerini deneyin. (Örneğin 1.0 sürümünde uyumlu mod, sonraki sürümlerle uyumsuz olabilir.)

Konuyla alakalı sorularınız olursa yorum olarak gönderebilirsiniz.

facebook share twittershare

  oguzhantav 24 Mart 2016, 17:37

  . ben leptop kullanıyorum pc windows 8.1 script hooku falanda kurdum oyundayken f4 e bastığım zaman 2. ekranı yansıtma sayfası cıkıyo ve bu programı oynda açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Lordiz 24 Mart 2016, 18:48

  @oguzhantav; Genelde laptoplarda F1-F12 tuşlarının iki farklı kullanımı oluyor. FN Lock aktif ise yaptığınız gibi F4 ile ekran yansıtma menüsü açılır. F1 ile ayarlar, F12 Wifi vs. FN Lock kapalı olduğunda da oyun içi mod tuşlarını kullanabilirsiniz. Yani yapmanız gereken şey FN tuşlarını açıp kapamayı bulmak. Samsung laptop da doğrudan FN Lock tuşu ile açılıp kapanıyor mesela.

  TalipD dvc 03 Aralık 2016, 20:42

  Oyun sürümünü nasıl öğrenecem

  Lordiz 03 Aralık 2016, 21:26

  @TalipD dvc; Oyuna girerken açılış ekranında sağ üstte yada altta sürüm numarası yazıyordu. Sağ üst sanırım.

  BAK YAP 03 Şubat 2017, 10:19

  GTA 5 BU TRAİLLERDE HATA VAR UÇAKTAN ATLAYINCA ADAM HAVADA KALIYO SKYFALL YAZINCA DA AYNI ŞEY LÜTFEN DÜZELTİN

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017