Şu anda Görüntülemektesiniz;  Iggy Azalea ft. Charli XCX – Fancy Video Klibi İzle
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Iggy Azalea ft. Charli XCX - Fancy Video Klibi İzle

7 Haziran 1990 Avustralya doğumlu şarkıcı Iggy Azalea, gerçek adıyla Amethyst Amelia Kelly, 2014 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü The New Classic ile tüm dünyaya kendini tanıtmayı başardı. Albümün ilk single'ı olan Work'un klibi Youtube'da 75 milyon izlenmeye ulaşırken, dördüncü single çalışması Fancy'nin klibi 180 milyon izlenme rakamına ulaştı. Amerikalı kadın şarkıcılar arasında meşhur olan "kötü kız" modelini üstüne giymese (bence) gayet güzel biri olan Azalea, (kötü kız imajına rağmen, belkide onun sayesinde) Billboard Hot 100 ve Kanada Hot 100 listelerinde de bir numaraya oturmayı başardı. 

Bu başarı yeni single'lar ve albümler ile devam eder mi bilmem ama Fancy parçası ile zirve ona yakıştı. Daha fazla söz katmadan 200 milyon izlenme rakamına ilerleyen Fancy parçasının video klibini aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler.

Eğer Fancy öncesini merak ederseniz Work, Bounce ve Change Your Life single'larının videolarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=_zR6ROjoOX0

http://www.youtube.com/watch?v=cI1A405jBqg

http://www.youtube.com/watch?v=rre0sFHlfBc

"Bu kızın neresi güzel?" diyorsanız da Azalea'nın özel seçtiğim resimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Iggy Azalea ft. Charli XCX - Fancy Video Klibi İzle Iggy Azalea ft. Charli XCX - Fancy Video Klibi İzle Iggy Azalea ft. Charli XCX - Fancy Video Klibi İzle

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016