Yazıya Yorum Gönder!

İndila -

(İndila) Adila Sedraia, 26 Haziran 1984 tarihinde Paris’te doğdu. Müzik kariyerine başlamadan önce Paris’in bir kasabası olan Rugnis’de turist rehberi olarak çalışıyordu. O zamanlarda şarkı söylemeyi çok sevdiğini fakat müzikle uğraşmak için fırsat bulamadığını söyleyen şarkıcı, “Fransız Le Parisien” gazetesine verdiği bir röportajda; “Indila” adının kendisinin göbek adı olduğunu ve Hint kökenli bir kelime olduğunu söyledi.

Bunun yanında, babasının Cezayir asıllı, annesinin ise Hindistan, Kamboçya ve Mısır kökenli olduğu biliniyor. Sesinin güzelliği de buradan geliyor..

Mini World isimli mini albümündeki çıkış parçası “Dernière danse” ile büyük ilgi gören, daha sonra “Tourner Dans Le Vide” parçasını kliplendiren İndila, şimdide S.O.S isimli parçasının klibi ile karşımıza çıkıyor. Albümündeki Mini World parçasından sonra en sevdiğim parça olan S.O.S’i bakalım sizlerde sevecek misiniz?

>> İndila – “Dernière Danse”

>> İndila – Tourner Dans Le Vide

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    ÖZGE GÜREL 04 Temmuz 2015, 04:38

    Supermis

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019