Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

İnsan Başlı Yılan

Yüzyıllardan beri anlatıla gelen, Mezopotamya topraklarında doğmuş şahmeran efsanesine benzer bir olayın Endonezya’da yaşandığı iddia ediliyor. Bir video paylaşım sitesinde yayınlanan bu görüntüye göre, Endonezya ile Malezya kültürü ve mitolojisinde rastlanan gizemli bir yaratık olan Jenglot, Endonezya’da görüntülendi.

Endonezya’nın güneydoğusundaki bir köyde görüntülendiği belirtilen ilginç yaratık, köylüler tarafından öldürüldü. Mitlerde insan, balık ve yılana benzetilen yaratığın, yaklaşık 15 cm uzunluğunda olduğu, yüzünün ve saçlarının insana benzediği görülüyor. Bu görüntünün Kanada’dan bir kullanıcı tarafından upload edildiği tespit edilmiş…

Videoyu izleyecek olanlara uyaralım eğer 18 yaş altı çocuğunuz varsa videoyu çocuğunuzla birlikte izlemeyin her ne kadar çok korkunç olmasa da 18 yaş altı çocuklarda bilinç altı korku yaratabilir.. Sonra söylemedi demeyin :)

facebook share twittershare

  kenevir ali 06 Mart 2011, 18:46

  bn bunun şahmeran olduguna inan mıyorum yani yılanlar hakkında baya bir bilgim war üstelik şahmeranla we bn bunun şahmeran olduguna inan mıyorum üstelik şahmeran asırlar önceydi yani bulunması bile mucize hı bulunsa ble bu olamaz bence bu bir milyonda görülebilir bir tür hastalık insanlar da oldugu gibi dedim ya bence ….. kenevir ali…:)

  zaf 08 Ağustos 2011, 19:32

  cisim hareket etmiyor bile sözde köylüler öldürmüş , ben inanmadım bu şekil istenirse her şekilde herşeye benzetilip yapılabilir

  alperen 07 Ekim 2013, 20:27

  arkadaşlar bende inanmadım çünkü saçları ouncak bebeğink gibi

  Delete 31 Ocak 2015, 20:07

  Bal mumu değilse hiç bişe bilmiyorum mk 

  Coşkun Öztürk 01 Temmuz 2015, 01:09

  Bu haber gerçek olamaz. Bu kandırmacadir.

  ŞEYMA NUR 18 Eylül 2015, 19:25

  saten bu şahmeran değil şahmeran 15 cm ama bu 1 m bişey saten şahmeran çok güzel bir kızmış bide buna bakın bişeye benzemiyo.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018