Yazıya Yorum Gönder!

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir?

İş veren ve iş arayanların sitesi Kariyer.net’deki üyeliğinizi silmek istediniz fakat nasıl silineceğini bulamadınız. Silmesemde olur diyip, hesabı boşta bırakabilirsiniz veya özgeçmişinizi gizleyebilirsiniz ancak hesabı silip yeni bir hesap açmak isterseniz aşağıdaki bilgileri takip ederek kısa sürede eski hesaptan kurtulabilirsiniz.

1. Kariyer.net adresine gidin.

2. Kariyer.net’e silmek istediğiniz üyeliğin bilgileri ile giriş yapın. (Kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorsanız önce şifre sıfırlama talep edin.)

3. Aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak hesap silme sayfasına gidin.

http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx

4. Hesap silme onay ekranında ilk seçenek olan “Evet silmek istiyorum”a tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir?

Hesabınızı sildikten sonra neler yapıp neler yapamayacağınız da bu ekranda yazıyor olacak. Eğer son anda vazgeçerseniz “Silmekten vazgeçtim..” butonuna tıklayıp silme işlemini de iptal edebilirsiniz.

5. Karşınıza açılan sebep belirtme sayfasında da herhangi birini, size uygun geleni seçerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir?

Artık hesabınız silindi. Bundan sonra yeni bir hesap açmaz iseniz şunları yapamayacaksınız;

– Kayıtlı iş habercilerin silindi, uygun ilanları e-postana alamayacaksın. – Eğer e-eğitim satın aldıysan artık giriş yapamayacaksın. – Daha önce başvurduğun firmalar, özgeçmişini geri çektiğine dair bilgilendirilecek. – Değerlendirme sürecini geç tamamlayan firmalar, daha önceki başvuruların için seni aramaya devam edebilirler. – Başvurduğun firmalardan hesabına gelecek olan mesaj ve mektupları göremeyeceksin.

Yazıyı okuduğunuz tarihlerde Kariyer.net’in hesap silme linki çalışmaz ise lütfen yorum ile bilgilendirin.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


  Lordiz 19 Haziran 2018, 16:53

  @Servet ayrıksa; Yazımda anlattığım şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

  Okan arslan 31 Ağustos 2018, 03:09

  Gecici aravermek istiyorum

  Mehmet Ali Karacan 04 Ocak 2019, 13:46

  kariyernet ten yüzlerce başvuru yaptım ama hiç geri dönüş alamadım. Gerçi üyeliğimi silme taraftarı değilim. Bence üyeliğinizi silmeyin, bir umut iş çıkabilir.

  secretcv.com dan bazen geri dönüş alıyorum. Mülakata gidiyorum. Birde cvyolla.com sitesine üyeyim. cvyollacom dan da görüşmeye çağıran firmalar oluyor. Birkaç yerden başvuru yapmakta fayda var. Maalesef iş bulmak kolay değil.

  Bünyamin 04 Şubat 2019, 01:40

  Biran önce kurtulun bu lanet yalancı siteden. Aynı ilanları tarihini yenileyip şişirip şişirip yayınlıyorlar, bunu anlamak için detaylı aramada ilk defa yayınlanan ilan kriteri seçerek arama yapmanız yeterli. Ben işimi uzun bir aradan sonra buldum. Başka sitelere yönelin sizlere tavsiyem.

  Ülgen bekiçboğa 04 Şubat 2019, 12:31

  Aboneliyimi iptal etmek istiyorum

  Rukiye 25 Şubat 2019, 15:20

  Telefonumu değiştirdim eski kolanmiş olduğum kariyer netimi geri acamiyorum

  Lordiz 25 Şubat 2019, 19:47

  @Rukiye; Merhaba. adaydestek@kariyer.net mail adresi üzerinden destek talebi iletir ve konuyu anlatırsanız yardım edeceklerdir.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019