Yazıya Yorum Gönder!

LifeTime TV, Türksat Uydusunda Şifresiz Yayında

1984 yılında kurulan ve 30 senelik geçmişi olan ABD merkezli yaşam kanalı LifeTime, Türksat uydusundan şifresiz test yayınlarına başladı. Türksat dahil Digitürk, Dsmart ve Tivibu platformunda da izlenebilecek olan kanal, 26 Nisan itibari ile test sürecinden çıkacak. Walt Disney Company ve Hearst Corporation’un yarı yarıya iştiraki olan A&E Networks grubuna ait kanal, test yayını boyunca Türkçe dublajlı olarak Türksat uydusu 12089 Yatay/H 4400 frekansından izlenebiliyor.

Lifetime channel’da izleme ihtimalimiz olan ve şuan yurtdışı versiyonunda da yayınlanan..

Şovların bazıları;

Arranged, All Mixed Up, Abby’s Ultimate Dance Competition, Access Health, America’s Supernanny: Family Lockdown, Big Women: Big Love, Atlanta Plastic, Bama State Style, Betty White’s Off Their Rockers, Born in the Wild, Bring It!, Bristol Palin: Life’s a Tripp, Celebrity Home Raiders, Cheerleader Nation, Child Genius: Battle of the Brightest, Coming Home, Dance Moms, Designing Spaces, Fashionably Late with Rachel Zoe, Jump!, One Born Every Minute, Smile, Late Nite Chef Fight, Mission Makeover, Pretty Wicked Moms, Project Runway

Dizilerin bazıları; 

Grey’s Anatomy, How I Met Your Mother, The Lizzie Borden Chronicles, Army Wives, Drop Dead Diva, Kosher Soul, War and Peace, Witches of East End

Frekans ve Platform Bilgileri:

Türksat uydusu: 12089 Yatay/H 4400
Digitürk: 52. Kanal
Dsmart: 37. Kanal
Kablo tv: 35. Kanal
Tivibu: 61. Kanal
Turkcell tv+: 31. Kanal
Filbox: 30. Kanal

>> Sony Channel Türkiye, Türksat Uydusundan Yayında!

>> Discovery TLC TV ve Güncel Uydu Frekansı

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


  yusuf 05 Haziran 2016, 16:57

  Life Time TV frekans girdim çıktı

  serdar 12 Şubat 2017, 12:51

  Mrb.ben kanali çok begenerek izliyorum.size çok minnettrarim.sizden ricam lûtfen inglizce izleme imkani istiyorum

  Arzu kus 04 Mart 2017, 00:36

  Kanali beğeniyle izliyordum kanal kendiliğinden kayboldu kanalın çıktığı yerden evren TV diye bir kanal geldi anlamadım.

  Lordiz 04 Mart 2017, 21:45

  @Arzu kus; Merhaba. LifeTime Channel 12089 Yatay/H 4400 frekansından yayınına devam ediyor. Siz hangi platform veya frekansdan izliyordunuz?

  Harun 24 Haziran 2017, 03:10

  ben arkadaşta izledim cok guzel bir kanal fakat kendi tv de bir turlu ayarlayamad herşeyi giriyorum ama sinyal YÖK diyor Cok guzel kanal fakat bende simya YÖK diyor

  Lordiz 25 Haziran 2017, 00:15

  @Harun; Merhaba. Muhtemelen çanak anteninize ince ayar yapılması gerekiyor. Ayarı tam olmadığından 3-5 frekansta bu tarz sorunlar oluyor.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018