Yazıya Yorum Gönder!

Marshall; Gör ve Boya Uygulaması

Boya sektörünün köklü, tanınmış markalarından Marshall, teknolojiyi güzel bir şekilde kullanmış ve herkesin işine yarayacak bir uygulama geliştirmiş. Reklamlarda görünce evi boyatmayacak olsamda uygulamayı denemek istedim ve hemen telefonuma kurdum. Eğer aklımızda yokken bunu aklımıza getirebiliyorlarsa bu iş olmuş demektir. Peki uygulama olmuş mu?

Uygulama, fikir olarak paylaşılanı sunuyor ancak sanal canlandırma yaptığı için ufak sorunları da yok değil.

Örneğin bir renk seçin diyor, seçiyoruz. Kamerada karşı duvara dokunuyoruz, renk tamamen duvarı kaplamıyor, eşya kenarları pürüzlü, hareketli. Bazı yerlerde kapı ve tavanda renklendiriliyor (ama ben beyaz tavanla mutluyum). Televizyon varsa karşınızda yada az karanlık bir ortam, duvara uygulama yapılmıyor. Bunların haricinde uygulama iş görüyor. Eğer biraz daha geliştirilebilirse fikir harika.

Uygulamayı merak edenler ve kullanmak isteyenler aşağıdaki bağlantıları takip etsin. Uygulama hakkında görüşlerinizi paylaşmak isterseniz de yorum panelini kullanabilirsiniz.

Apple ios cihazlar için; Appstore linki 
Android os cihazlar için: Google Play linki

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    Üzüle Isin 21 Mayıs 2015, 15:30

    Aaa benje cok güzel ama bulgaristanada birmmaza Marshall acmalılar

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019