Yazıya Yorum Gönder!

Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması

Malum Türkiye’de internetin olmazsa olmazlarından birisi VPN uygulamaları. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda dns girerek veya ücretsiz Zenmate benzeri vpn eklentileri kurarak (Twitter, Facebook, Youtube vd.) engelleri aşabiliyoruz.

Güncelleme: 30 Nisan 2018 tarihi itibari ile Opera’nın VPN hizmeti sonlandırılıyor. Alternatif olarak Zenmate, SurfEasy veya TunnelBear kullanabilirsiniz.

>> Türkiye’den Erişime Kapatılan Sitelere Giriş Yolları
>> VPN Kullanırken Dikkatli Olun!

Ancak iş mobil cihazlara geldiğinde vpn uygulamalarının genelinin paragözlüğü tutuyor, sundukları 300-500 mb kullanımdan sonra bizden para talep ediyorlar, ayrıca güvenlik konusunda da insanın içi rahat etmiyor.

Neyseki bu sorun için yeni, daha güvenilir ve sınırsız bir çözümümüz var;

>> Opera Free VPN.

1995 yılından beri hayatımızda olan Opera web tarayıcısının geliştiricileri tarafından geliştirilen ve bizlere sunulan uygulama, harika şekilde çalışıyor ve tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Uygulamayı kuruyor, üye dahi olmadan kullanmaya başlıyorsunuz. Muhtemelen ilerleyen zamanda üyelik istemeye başlayabilirler fakat bu şekilde devam eder, hep bedava kalırsa, her mobil cihaz için demirbaş olacaktır.

OPERA VPN İNDİR

Uygulamayı Android cihazlar için şuradan;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.vpn&hl=tr

Apple cihazlar için ise şuradan;

https://itunes.apple.com/us/app/opera-free-vpn-unlimited-free/id1080756781?mt=8

indiriyorsunuz.

Kurduktan sonra birkaç adım sonrasında uygulama aktif oluyor. Uygulamaya ait resimleri aşağıda bulabilir, sorularınız olursa yorum panelinden yazabilirsiniz.

Kolayca bağlanıyor, sol menüden bağlantıyı kesiyorsunuz. 

Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması

Bağlı ülkeyi kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. 

Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması

Kendi ağınızdaysanız çok gerekli değil ama bağlı olduğunuz wifi ağının güvenliğini tarayabiliyorsunuz.

Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması

ÜCRETSİZ OPERA VPN MASAÜSTÜNDE!

Mobil olarak Android’e sunulan Ücretsiz Opera VPN hizmeti, şimdi masaüstü sürümle birlikte geliyor. Opera masaüstü tarayıcısının sürümü “40” ve üstü olanlar, Ayarlar > Gizlilik ve güvenlik yolunu takip ederek ücretsiz opera vpn aktivasyonunu o sayfadan yapabilirler. Aktivasyon sonrası VPN hizmetini, adres çubuğunda web adresinin solundaki VPN butonu ile kontrol edebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018