Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Sarah Shahi'nin Yeni Dizisi

1980 ABD doğumlu dizi ve sinema oyuncusu Sarah Shahi‘nin, gerçek adıyla Aahoo Jahansouz Shahi’nin yeni dizisi Reverie, yakında NBC ekranlarında başlıyor. Dram ve gerilim türünde olacak dizinin 2018 ilkbaharında NBC ekranlarında izleyici ile buluşması planlanıyor.

Güncelleme: Dizinin ilk gösterim tarihi 30 Mayıs 2018 olarak duyuruldu.

Reverie, bir sanal gerçeklik programının başlatılmasının ardından ortaya çıkan tehlikeyi, sonuçlarını ve bu program sonrası kendini kaybetmiş insanların kurtarılmasını konu alıyor.

Sarah Shahi, eski bir rehine müzakerecisi ve insan davranışları uzmanı olan “Mara Kint” karakterini canlandırıyor ve dizinin baş rolünü sırtlıyor. Ayrıca deneyimli oyuncu Dennis Haysbert’da “Charlie Ventana” karakteri ile kendisine eşlik ediyor.

Dizinin ilk sezonu 60’ar dakikalık 10 bölüm olarak çekilecek ve ilgiye göre ikinci sezona devam kararı alınacak.

Diziye dair kısıtlı bilgilerden yaratıcı beynine ulaşmaya çalışıyorum ve karşıma Steven SpielbergMickey Fisher isimleri çıkıyor. Steven Spielberg, yapımcılar arasında gösterilmiş fakat bir hata olabilir. Diğer taraftan Mickey Fisher ise garanti.

Mickey Fisher çok çok tecrübesi olan bir isim değil ancak 2014-2017 yılları arası FX kanalında 4 sezon olarak yayınlanmış korku dizisi The Strain‘in yazarlığını üstlenmiş. O dizinin Imdb puanı da 7.4

Sizi bilmem ama ben Sarah Shahi’yi yeni bir dizide tekrardan uzun soluklu izlemek istiyorum. İnşallah bir aksilik olmaz ve hayal kırıklığı yaşatmaz.

Sarah Shahi’yi tanımayanlar ve merak edenlere 2007-2009 yılları arası NBC kanalında yayınlanan Life dizisini, 2011-2016 yılları arası CBS kanalında yayınlanan Person of İnterest dizisini izlemelerini öneriyorum. Aslında onun kariyeri 17-18 yıl öncesine kadar gidiyor ama benim önerilerim bunlar.

Diziye dair daha fazla bilgi ortalığa saçıldığında, diziden fragman yayınlandığında yazımda güncelleme yapacağım. Kısıtlı bilgiler ve kaynaklar sebebi ile eğer hata veya eksiklerim olduysa lütfen yazı altından yorumla katkılarınızı bekliyorum.

Diziden; Bazen hepimiz eve dönüş yolunda yardıma ihtiyaç duyarız..

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017