Şu anda Görüntülemektesiniz;  Nerdesin?
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Nerdesin?

Günler var ki beni aramadın,yazmadın.Senden gelecek bir mektubu bekledim boşuna.Önceleri içim umutla dolu, postacının kapımı çalmasını bekledim.Satırlarınla aydınlanmasını bekledim bu karanlığın.Saatler saatleri, günler günleri kovaladı.Gitgide büyüdü verdiğin yanlızlık, yüreğim kahırla doldu.Ümit etmenin mutlu heyecanları yerini tarifsiz birhüzne bıraktı.Kocaman, kalabalık bir şehirde yapayanlız kaldım işte..

Nerdesin?

Beni unuttun demiyeceğim, unutmadığını biliyorum.Ama düşün ki, benden uzaklaştığın her kilometre sana olan sevgimi bir kat daha artırdı.Senden başka birşey düşünemez oldum.Geri döndüğün zaman eminim şaşıracaksın.böylesine mesafelerle büyüyen, zamanla derinleşen bir aşkın karşısında olmak kimbilir ne kadar değiştirecek seni.
Yüzünde pembelerin en güzeli, gözlerinde ışıkların en parlağı ile sevilmenin
çok çok sevilmenin hazzını yudum yudum içeceksin..

Nerdesin?

Meğer ne dayanılmaz ne doldurulmaz bir derinlikmiş yokluğun.Kaderde bu sensizlikte varmış.Her insanın yüzünde sana benzeyen bir şey aramakta varmış.
Sesini duymak varmış şarkılarda, bütün kitaplarda seni okumak varmış.Meğer ne dayanılmaz birşeymiş yokluğun.Kağıtlara seni yazmak, renk renk düşünmek varmış seni, çiçek çiçek koklamak varmış.Artık hiç yazmasanda olur, hiç gelmesende….Meğer ne türlü bir ölümmüş yokluğun..
Bir daha nerdesin demiyeceğim.Bendesin artık, dudaklarımın değdiği kadehlerdesin, serin yağmurlar getiren bulutlardasın.Kah denizlerdesin kah rüzgarlardasın.Uzaktasın ama yine bu şehirdesin..
Gittiğine inanmıyorum, gel demiyeceğim..

Hiçbirşeyden çekinme artık…
Bak şimdi seninle vardığımız o yerde kimseler yok.
Yıldızların erişilmezliğinde, duyguların sonsuzluğundayız
Zamanı aştık, en güzeli kendimiz aştık seninle
Onun için şimdi ilk defa beni sevme hakkını sana tanıyorum

Anla seni nekadar sevdiğimi…

Radyo 35- Ömer Köroğlu-Vesaire-Alıntı

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Etiketler:,
Lordiz.com © 2016