Yazıya Yorum Gönder!

Artık devir akıllı telefon devri fakat hala nostalji yapanlar olabilir. Temalar nth uzantılıdır. 240×320 ekran çözünürlüğüne sahip eski tuşlu Nokia telefonlarda çalışmaktadır ve yükleme yapabilmek için Nokia Pc Suite yazılımına ihtiyacınız olabilir. 

Temayı indirdikten sonra bluetooth veya usb kablo ile telefonunuza gönderin ve temayı uygula diyerek aktif edin.. Zamanında Nokia 6230i ve 6288 modellerinde denemişliğim, kullanmışlığım olmuştur.

Nostalji sevenler, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin nth uzantılı temalarını tek paket olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilirler.

>> Tema Paketini İndir

Eski Nokia'lar İçin Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe Teması

Eski Nokia'lar İçin Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe Teması

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


  Şalamar 18 Nisan 2009, 01:59

  Renkleri yeter..! Süpermiş ya..Gözlerim kamaştı :D Telefonuma uysaydı indirirdim =) Gs li Uyanla durmasın indirsinler hemen…

  Teşekkürler=)

  kkkkk 24 Temmuz 2009, 20:08

  ya ben indirmek istiyorum nasıl ındırcem arkadaşlar bılen varsa

  admin 24 Temmuz 2009, 20:44

  2. link varya site googledan yazan o link üzerinde sağ tuş yap farklı kaydet de dosyanın inmesi gerekiyo nth olarak inen dosyayı pc suite ile nokia telefonuna gönder ve kullan..2. linkten indiremezsen birinci link rapidshare linki free ye tıkla sonrada geri sayım bitince downloada bas..

  ismail 30 Eylül 2013, 12:27

  var sada o yoksa gs

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018