Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Sammobile.com Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Samsung marka akıllı telefon veya tableti olanların %50’si Sammobile.com’u bilir ve zaten üyedir. Ancak ilk defa stock rom indirmek için Sammobile’a girenler stock rom indirmek için bir kereliğine ücretsiz üye olmak zorundadırlar. Bu zamanda birçok siteye üye olduğumuzdan üyelik formaliteleri standartlaşmış olsa da bu yazımda kısa bir şekilde Sammobile.com’a üyelik için yapmanız gerekenleri özetlicem.

Sammobile’da iki şekil üyelik var. Birincisi ücretsiz üyelik, ikincisi haftalık, aylık ve yıllık paralı üyelik. Paralı üye olursanız stock romları hızlıca indirirsiniz ve birkaç farklı ayrıcalıktan yararlanırsınız. Ücretsiz üye olursanız stock romları yavaş indirirsiniz ama yavaş dediğimde yine çok yavaş değil.

Sammobile’a ücretsiz üye olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

https://www.sammobile.com/join/

Ve açılan sayfada sağ bölümden ilk gri renkli Join butonuna basıyoruz.

Sammobile.com Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Karşımıza kayıt formu geliyor. Kayıt formunda User name (kullanıcı adı), Password (şifre), Confirm Password (şifre tekrar), email adress (emaliniz), confirm email adress (email tekrar) kutucuklarını doğru olarak dolduruyor ve bir çoğumuzun ilk başta ne yapacağını bilemediği antispam puzzle’ına geçiyoruz.

Sammobile.com Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Yukarıdaki resimde bende bir adet keman görünüyor ve sol üstte de kemana ait 2 puzzle parçası var. Bunları mouse yardımı ile sırayla tutup sürüklüyor ve sağdaki büyük resimde ait oldukları yere bırakıyoruz. Her üyelik formunda farklı bir puzzle çıkabiliyor yani bende keman çıktı diye sizde de keman olmayabilir karşınızda ne görüyorsanız soldan eksik parçaları yerine koyup üyelik formunun alt kısımlarına geçin.

Sammobile.com Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Formun alt kısmında Country bölümünden ülkenizi seçin, referrer kısmını boş bırakın, isterseniz zaman dilimini ve bülten üyeliği seçeneklerini ayarlayın ve sonra üyelik sözleşmesine geçin.

Üyelik sözleşmesinde normal (uslu) kullanıcıları bağlayan tehlikeli bir şey yok ama isterseniz Google translate ile çevirisini yapıp okuyup sonra alt taraftaki sözleşmeyi kabul ediyorum tikini koyup sağ kısımdan Complete Registration butonu ile üyelik işlemini tamamlayın.

Sammobile.com Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Üyelik başarıyla sonuçlandığında karşınıza “Thank you for registering, ….” şeklinde bir mesaj olan ekran gelecek. Artık Firmware sayfasından stock romları indirmeye başlayabilirsiniz.

facebook share twittershare

  TEFO 25 Nisan 2018, 11:09

  merhabalar
  sammobile sayfasını nasıl Türkçeye çevirebiliriz

  Lordiz 25 Nisan 2018, 16:34

  @TEFO; Merhaba. Sitede Türkçe dil desteği yok ama Google Translate ile belli yerlerin çevirilerini yapabilirsiniz.

  Sedat 23 Ağustos 2018, 11:18

  Bir türlü giriş yapılmıyor

  Lordiz 23 Ağustos 2018, 14:06

  @Sedat; Merhaba. Sitenin forum sisteminde bir sorun var. Mobil cihazdan giriş yaparken mobil arayüz yerine masaüstü görünüm ile girin. Profilinizde eksikler olduğunu bildiren bir sayfa gelirse o sayfada da eksik bilgileri cinsiyet yaş vs tamamlayın. Sonrasında firmware indirebilirsiniz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018