Yazıya Yorum Gönder!

Samsung Türkiye

Samsung Türkiye’nin “Duyan Eller” projesi kapsamında işitme engelli Muharrem Yazgan’a hazırladığı göz yaşartan, içimizden birşeyler koparan süprizini belki hala izlememiş olanlar vardır. Türkiye’deki 3.5 milyonu aşkın işitme engelli için duyaneller.com sitesini hayata geçiren ve çağrı merkezindeki özel eğitimli personeli ile işitme engelli Samsung müşterilerine görüntülü destek imkanı sağlayan Samsung’u hem bu projesi hemde bu önemli konuya dikkat çeken videosu için defalarca tebrik ediyorum.

İnşallah bu tarz projeler ülke geneline yayılır ve belediyecilik olsun, kamu ve özel şirketler olsun hepsi bir bütün olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarına, ihtiyaçlarına samimiyetle eğilmeye, çözümler üretmeye başlarlar. Benzer bir hassasiyeti daha önce Okan Bayülgen’in programlarında ve bazı ulusal kanal yayınlarında da görmüştük ama bunun ülke geneline yayılması ve süreklilik arz etmesi baş temennimiz.

İşte bahsi geçen sürpriz;

www.SamsungDuyanEller.com

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018