Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Sunucu ve Oyuncu Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Son yıllarda Türk dizi sektörü birçok ses getiren yapıma imza attı ve birçok genç yetenekte izleyicinin kalbinde taht kurdu. Güzel kızlar, yakışıklı erkekler.. Hepsi 30’lu yaşların altında, eğitimli ve birden fazla yetenekleri var. Sunuculuk, oyunculuk, seslendirme..

Bunların arasında en iyilere Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u örnek gösterebiliriz. Yeni yayın döneminde de yine yeni diziler ekrana gelmeye başlayacak ve yeni Beren Saat’lerimiz, yeni Kıvanç Tatlıtuğ’larımız olacak. Karel Gürtekin’de onlardan birisi. Daha önce sunuculuk ve oyunculuk deneyimi olan 21 yaşındaki güzel yetenek, Show Tv’de yayına başlayacak Mayıs Kraliçesi dizisinde başrol karakter Nehir’in kardeşi Sema’yı canlandıracak.

Peki kimdir Sinem Karel Gürtekin?

Karel Gürtekin, 4 Mart 1994 tarihinde Mersin’de doğdu. 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Karel’in, bir ablası ve bir abisi bulunuyor. Ablası Sibel ve abisi Serkan. İlk, orta öğrenimini Mersin’de, lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayan güzel oyuncu, 2008 yılından beri medya sektöründe bulunuyor. Şuan Nişantaşı Üniversitesi, Yeni Medya bölümü ikinci sınıf okuyan Karel’in, daha önce Kral tv ve Show tv’de müzik-eğlence programı deneyimi mevcut. Bu görevlerini başarılı ile yerine getiren güzel, ayrıca Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya dizisinde de Elfe karakterini canlandırdı. Yeni başlayacak olan Mayıs Kraliçesi dizisi ile kariyerinde bir adım yukarı tırmanmaya hazırlanan Karel evli değil.

Tam adı: Sinem Karel Gürtekin
Doğum yeri ve tarihi: Mersin, 4 Mart 1994
Burcu: Balık
Boyu: 1.74
Saç rengi: Kahve
Göz rengi: Kahve
Çalışma hayatı: 2010-2011 Kral tv; müzik programı sunuculuğu,  2011-2013 Show tv iç yapımlar; eğlence programı sunuculuğu, 2014 Kanal D; Yalan Dünya oyunculuk, 2015-2016 Mayıs Kraliçesi oyunculuk.

Twitter hesabı: https://twitter.com/karellaaa
İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/karellaaa/

Sunucu ve Oyuncu Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Sunucu ve Oyuncu Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Sunucu ve Oyuncu Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Not: Mayıs Kraliçesi isimli dizi 2 Şubat 2016 tarihinde yayınlanan 11. bölüm ile final yaptı. 

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017