Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Süper Mario'nun Japon Versiyonu

Sevgili Japon dostlarımız yıllar öncesinden tanıdığımız tesisatçı kardeşler Mario ve Luigi’nin oyununun, yani Mario Brothers’ın farklı bir versiyonunu kodlamışlar. Oyunda beyaz bir kedi var (yada her neyse), onu yönetiyoruz fakat oyun pek bi psikopat olmuş. Merak edip oynamak isteyenler olursa oyunu videosunun altındaki bağlantıdan indirebilirler. Oyun ufak ekranda açılacak, enter tuşuna basıp başlatabilirsiniz..

>> Süper Mario Benzeri Alternatif Platform Oyunları

>> Psikopat Mario indir

Verdiğim link silinmiş ise bu bağlantıya girip karman çorman yazılar arasındaki 2. linke tıklayarak oyunu indirebilirsiniz..

facebook share twittershare

  enes 23 Ocak 2013, 00:33

  abi açıyorum o japon mariosu resmine basınca bir ekran çıkıo kapanıo nedenş sence ne irtenet gücsüz diyosan saten gücsüz söleyebilirmisin ben irtenetten online oynamak istemiorum ama çok şey indirmedim için oyun sadice bu zor diye güzel geldi mesela irtenetten dünyanın en zor oyunu kareyle yuvarlaklara çarpmaman gerek

  admin 23 Ocak 2013, 00:45

  @enes; İndirme bağlantısı yenilendi. Şimdi oyunu indirebilirsiniz.

  Kevser 27 Kasım 2014, 21:24

  Ya Android im zip indiriyorum tümünü yazıları çıkart dedim japon bilmediğim için oyun açılmıyor yardım. S oynamak istiyorum Tablet elimden lütfen yardımm

  admin 27 Kasım 2014, 21:28

  @Kevser; Bu oyun tablet bilgisayarlar için değil. Tablet bilgisayar için Google Play'den Leps World, Leps World 2 ve 3 serilerini indirebilirsin.

  https://play.google.com/store/search?q=lAQIIAQ%3D%3D&hl=tr

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017