Şu anda Görüntülemektesiniz;  Tablet Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Tablet Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kendinize bir tablet seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç farklı etmen mevcut elbette. Bu etmenlerin başında tabii ki boyut geliyor. Bir tabletin boyutu telefonla dizüstü bilgisayar arasında onu nereye konumlandırmak istediğimizle ilgili zira birçoğumuzun dizüstü veya masaüstü bilgisayarı mevcut ve genellikle akıllı olan bir cep telefonu var. Burada öncelikli beklentimiz acaba ne?

Seçeceğimiz tabletin büyüklüğü doğrudan onu cep telefonumuz ile bilgisayarımız arasında nereye konumlandıracağımızla ilgili doğrudan bir tercih anlamına geliyor. Eğer büyük bir tablet alacaksak dizüstü bilgisayarımız gibi taşıyabileceğimiz bir şey tercih etmeliyiz fakat küçük bir tablet alacaksak genellikle üretkenlik uygulamalarını pek fazla kullanmayacağımız bir ürün alacağımızı düşünebiliriz. 

Bimeks tarafından hazırlanan "Tablet bilgisayar alırken nelere dikkat etmeli" konulu video'yu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tablet bilgisayar alırken bilindik markaları tercih etmek ve garanti konularında gerçekten ilgili firmaları tercih etmek ileride yaşanacak sorunlara karşı sizi koruyacaktır. Ayrıca alacağınız tablet bilgisayarın kullandığı işletim sistemi de tercihlerinizde göz önünde tutulması gereken bir diğer faktördür.

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016