Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Türk Telekom Güncel İnternet Tarifeleri ve Fiyatlar

Ttnet, Türk Telekom ve Avea’nın birleşmesinin ardından 3 şirket tek markada buluştu. Bundan ötürü web sitelerinde ve kampanyalarında kapsamlı değişiklikler oldu. Bu değişikliklerin sonucunda Ttnet web sitesindeki internet tarifeleride Türk telekom web sitesine aktarıldı. 3 markanın Türk telekom altına alınmasıyla da doğal olarak bir karmaşa çıktı. Eskiden rahatlıkla bulduğumuz internet paketleri (tarifeler) ve fiyatlarını şimdi daha zor buluyoruz. Bu sebeple bir kıyıda köşede bağlantı olmasında yarar var diyerek sizler için böyle bir yazı yazmak istedik.

Ttnet tarafından Türk Telekom adıyla pazarlanan tüm internet paketlerinin (yalın adsl, fibernet, ultranet, hipernet) kapsamları, özellikleri ve fiyatlandırmalarına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

>> TTNET – Türk Telekom İnternet Tarifeleri ve Fiyatlar

(1 Temmuz 2017 tarihi itibari ile fiyatlara zam yapılacak. Zamlı fiyat bilgileri sisteme girildiğinde yukarıdaki bağlantıdan ulaşabileceksiniz.)

facebook share twittershare

    berkay 08 Nisan 2016, 07:19

    Turk Telekom TTNET Avea birleşti fakat ortada herhangi bir avantaj göremiyoruz ki bayi çalışanlarının bile bu durumdan haberi yok.Marka birleşimleri dışında ne gibi değişiklikler var merak konusu?

    berkay 08 Nisan 2016, 07:27

    Evimizde Hem ev telefonu hem TTNET hem de Avea var 3 ayrı fatura geliyor. Mobil, evde internet, ev telefonu diye ama hepsi Türk Telekomdan bu durum karışıklığa sebep oluyor.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017