Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Turkcell Vınn Kota Sorgulama

Turkcell Vınn kullanıcılarında iki tür paket bulunmaktadır. Birinci pakette 1 gb kota var ve diğerinde 4 gb kota var. Paketinize uygun kota kullanım bilgilerinizi öğrenmek için; Vınn modemi taktığınızda Turkcell Connect programınızın sms bölümüne girerek yeni SMS tuşuna tıklamalı, KALAN MB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca telefonu üzerinden internet paketi almış olanlarda *100# tuşlarını tuşladıklarında internet kullanım bilgilerine ulaşabilirler.

3G Vınn kota kullanım bilgileri 48 saatte bir güncellendiğinden göreceğiniz kullanım miktarı son 48 saati içermemektedir. Ayrıca Vınn modeminizin arayüzünde Bakiye menüsünden de kullanım ve kalan bakiyenize ulaşabilirsiniz..

Turkcell Vınn Kota Sorgulama

Turkcell VINN Paketleri için buradaki bağlantıya bakabilirsiniz.

“Sorgulanacak paketiniz bulunmamaktadır”

Eğer kota sorgulaması yaparken “Sorgulanacak paketiniz bulunmamaktadır” hatası mesajı ile karşılaşırsanız bunun birkaç sebebi olabilir;

1- Aktif bir internet paketiniz olmayabilir.
2- Aktif bir paketiniz varsa sms ile sorgulama kanallarında geçici bir sorun olabilir. Online işlemleri kullanın.
3- Online işlemlerde böyle bir hata alıyorsanız sunuculardan kaynaklı geçici bir sorun olabilir.

facebook share twittershare

    erhan 03 Mart 2018, 14:27

    Şirketimin tarafıma vermiş olduğu vınn kotasını nasıl öğreneceğim. şirket bilgisayarına herhangi bir proğram yüklenemiyor. ve benim hattım türk telekom şükürler olsun. şimdi sayın pek sayın türkcell yetkilileri lütfen alternatif ve ücretsiz kota öğrenme şekillerini bir kezdaha izah edermisiniz.

    Lordiz 03 Mart 2018, 16:31

    @erhan; Merhaba. Kurumsal müşteriler için hazırlanan Kurumsal Online İşlemler sayfasına göz attınız mı? Belki giriş yaptığınızda size özel kota takip özelliği de olabilir.

    https://csi.turkcell.com.tr/ccsi/logon.jsp?t=1

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017