Yazıya Yorum Gönder!

Kore müziklerini sever misiniz bilmiyorum ama ben Güney Kore yapımı (Samsung marka ürünlerde dahil) her şeyi çok seviyor ve sık sık K-Pop dinliyorum. Uzun zamandır da TeknoTV sitem altında Kore müziğinden en iyi parçaları arşiv niteliğinde paylaşıyorum. Fakat ne iştir, 2016 yılında kurulan K-Pop radyosundan yeni haberdar oluyorum?!. 

Evet, 2016 yılında K-POP isimli bir radyo kurulmuş ve Radyonom üzerinden 7/24 Kore müzikleri çalıyormuş. Eğer sizde benim gibi daha önce duymadıysanız, kesinlikle şimdi bir şans vermeniz gerekiyor. Tabi kotalı internet kullanıyorsanız dikkat edin! Kotasız internet kullanıyorsanız da hemen Radyonom uygulamasını indirin yada Radyonom web sitesini ziyaret edin.

Radyonom, Doğan TV Holding’e ait bir dijital radyo platformu ve web sitesi ile mobil uygulamaları üzerinden 26 radyo kanalı ile 7/24 hizmet veriyor.

Radyonom üzerinden K-POP radyosunu dinlemek için mobil uygulamasını ağaşıdaki bağlantılardan indirebilir yada Radyonom.com web sitesinde Radyolar başlığı altından K-POP radyosunu arayabilirsiniz.

>> Google Play’de Radyonom 
>> Apple Store’da Radyonom
>> Radyonom Web Sitesi

Radyonom uygulaması altında K-POP harici  25 radyo daha bulacaksınız. O an ki ruh halinize göre istediğinizi dinleyin.

Radyonom altındaki tüm radyolar; K-POP, Slowtürk, Radyo D, CNN Türk, Mikser, Hit Play, Kafam, Türk Pop, Popcorn, Radyo Cazz, Mazi, Türk Rock, Türkü Evi, Radyo Nağme, Dancefloor, Lovely, Max Lounge, Goldies, Latin, Jukebox, Rock Cafe, Zet Zet, Türk Rap, Sultan, Klasik, Radyo D&R

Youtube üzerinden 7/24 canlı yayın yapan Kore TV kanalları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.teknotv.net/etiket/kore-tv

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019