Şu anda Görüntülemektesiniz;  Türksat Uydunet 100 Güldüren Kampanya
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Türksat Uydunet 100 Güldüren Kampanya

Türksat Uydunet 100 Güldüren kampanyası kapsamında uydunet aboneleri, taahhüt süresi boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB AKN (Adil Kullanım Kotalı) EkoSınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi ve Uydunet Telefon Her Yöne 100 dakika paketi tarifesine aylık 79,99 TL’ye ulaşacaklar.

Ayrıca Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacak. Kampanya son başvuru tarihi 31 Aralık 2016

• Kampanya 13.07.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
• Kampanya kapsamında müşteriler Tablo-2 de belirtilen; Eko Sınırsız/Sınırsız Uydunet tarifelerinden birisine, Teledünya Üst Paket ve Vizioon Sinema Paketi tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.
• Kampanya kapsamında 27 ay taahhüt istenecektir.
• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Uydunet aktivasyon ücreti (96 TL) ve Teledünya aktivasyon ücreti (96 TL) alınmayacaktır.
• Kampanya kapsamında müşteriler; 50 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Vizioon Sinema Paketi + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır.
• Taahhüt süresi boyunca; 50 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (34,01 TL) ve Teledünya Üst Paket + Kablo TV (22,99 TL) + Vizioon Sinema Paketi (12,99 TL) tarifesi 69,99 TL olarak uygulanacaktır.
• Kampanya kapsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil ilk üç ay fatura çıkarılmayacaktır. Müşterilerin (mevcut ve yeni müşteriler) kampanya dışında Türksat’tan peşin veya taksitli cihaz satın almaları durumunda, cihaz ücretleri de 4. Ay itibariyle faturalandırılmaya başlanacaktır.
• Kampanya kapsamında müşteriler; Altın Sinema Paketine tarifeler arası fiyat farkını (7 TL/Ay) ödeyerek abone olabileceklerdir.
• Müşteriler talep ettiği (Tablo-2 de belirtilen) Teledünya ve Uydunet tarifesinden kampanya başvurusu yapabileceklerdir.
• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 50 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Vizioon Sinema Paketi dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği ve/veya bir üst TV paketi olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.
• Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir.
• Kampanya kapsamında müşteriler ücret ödemeyecekleri ilk üç fatura dönemi bitene kadar abone oldukları Uydunet tarifesinde değişiklik yapamazlar.
• Müşteriler taahhüt süresi boyunca Teledünya Üst Paketten Teledünya Temel Pakete geçiş yapamayacaklardır.

Kampanya detayları için; 

Türksat Uydunet 100 Güldüren Kampanya

 

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016