Yazıya Yorum Gönder!

Twitter'a Cep Telefonundan Bağlanmak

Popüler mikro blog hizmeti Twitter, adına geliştirilen çok çeşitli uygulamalarla da yepyeni bir mobil yazılım alanını yarattı. Hemen her platform için en azından birkaç farklı istemciye sahip olan Twitter, resmi olarak geliştirilmiş hiçbir mobil programa sahip değil.

Güncelleme: 2010 yılında yayınladığım bu yazımda henüz Twitter için bir uygulama olmadığını belirtmiş ve yazının devamında sizlere tuşlu telefonlar için jar uzantılı J1ck isimli Twitter uygulamasını paylaşmıştım. Aradan yıllar geçti ve artık bu tarz uygulamalara ihtiyacımız kalmadı. Çünkü Twitter’a akıllı telefonlarımızdan rahatlıkla girebiliyoruz. Eğer tuşlu telefonunuz için gerekirse internette J1ck.jar ve jad dosyalarını aratıp bulabileceğinizi umuyor ve diğer yazılarıma ulaşabileceğiniz bağlantıları aşağıda paylaşıyorum.

Android için Twitter:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twitter.android

Apple İos için Twitter:

https://itunes.apple.com/tr/app/twitter/id333903271?mt=8

>> Twitter’dan Telefon Rehberi Kişilerini Kaldırmak
>> Twitter Hesap Güvenliği İçin Telefon Etkinleştirme
>> Bloglar ve Web Siteleri İçin Twitter Araçları
>> Twitter; “Bu istek otomatikleşmiş gibi görünüyor”

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


    admin 23 Ağustos 2013, 11:27

    @ipek; Telefonunuzda tarayıcı kaynaklı bir sorun olabilir. Telefonunuz akıllı telefonlardan değil eski nokia, samsung, sony modellerinden ise bu tür sorunlar olması normal. Akıllı telefon kullanıcıysanız tarayıcı değiştirerek yada tarayıcı ayarlarını sıfırlayarak yada alternatif Twitter uygulamalarını telefonunuza kurarak çözüm arayabilirsiniz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019