Yazıya Yorum Gönder!

Ücretsiz Virüs Taraması Microsoft Security Essentials

Bilgisayarınıza virüs bulaştığını mı düşünüyorsunuz? Microsoft Safety Scanner isteğe bağlı olarak tarama yapan ve virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik aracıdır. Var olan virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır.

Microsoft Safety Scanner, sürekli koruma sağlayan bir virüsten koruma yazılım programının yerini almaz. Ev ve küçük işletme bilgisayarlarını virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olan gerçek zamanlı koruma için Microsoft Security Essentials ürününü yükleyin. Her ikisinin indirme bağlantısını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

>> https://www.microsoft.com/tr-tr/wdsi/products/scanner 
>> https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5201

Not: Microsoft Safety Scanner kullanım süresi yüklendikten 10 gün sonra sona erer. En son kötü amaçlı yazılım tanımlarıyla taramayı tekrar çalıştırmak istiyorsanız, Microsoft Safety Scanner’ı tekrar yükleyin ve çalıştırın.

Ayrıca isterseniz ücretli virüs taramalarının ücretsiz online tarama hizmetlerinden veya MalwareBytes gibi ücretsiz taramalardan yararlanabilirsiniz.

>> Tarayıcı Anasayfa Temizleme Yazılımı “AdwCleaner”

Yazıyı beğendiyseniz Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare


Bu yazı 10 Ağustos 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  admin 23 Mart 2010, 21:43

  kasperskyi yeniden başlatacaktınız başlat menüsünde bağlantısı var ona basıp tekrar açcaksınız bende kasperskyden memnundum ama trial resetler artık işe yaramıyo mecburen nod32ye geçtim :)

  Ozan Tepe 05 Nisan 2010, 16:40

  neyse bu kötü oldu. avasta devam ozaman…

  Azim 15 Mayıs 2010, 09:27

  REGİ DE SİLSEN REG DOSYASINIDA ÇALIŞTIRSAM OLMADI ÇIKAN MENÜDE SADECE TİCARİ SÜRÜM ETKİNLEŞTİR YAZIYO DENEME SÜRÜM YAZMADI BENİM PC DE

  admin 15 Mayıs 2010, 14:28

  yukarıda anlatımını paylaştığım yöntem artık işe yaramıyor Kaspersky bu hileyi alt etmenin yolunu bulmuş bu nedenle NOD32 ye geçiş başladı NOD 32 de güncel serialler bulmak çok kolay ;)

  meLodiE 01 Eylül 2011, 14:13

  Ne olursa olsun kaspersky cok iyi nod32 çok illet bişi yükledim 10 dk içinde kaldırdım pc çok kasıyo

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019