Yazıya Yorum Gönder!

Vayt Çaklıt Moka - Nescafe

Kahve ile aramın iyi olduğunu söyleyemem ancak nadirende olsa bazı ürünleri seviyorum. Nescafe’nin en son reklamlarından birisi olan bu reklamda da “White Chocolate Mocha” ürünü tanıtılıyor ve reklam kısa, eğlenceli haliyle insanın ilgisini çekmeyi, ürüne dair merak uyandırmayı başarıyor.

Ürün gayet başarılı ve gözlemlediğim kadarıyla reklamda gayet başarılı, akılda kalıcı. Ortada kahve yokken bile “vayt çaklıt moka” diyen insanlar tanıyorum. Bu yüzden kendinizi kahve içmeye mecbur hissediyorsunuz :)

Reklamı hemen aşağıdan izleyebilir ve bir altından da reklamın yapım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yönetmene dikkat! İyi seyirler.

Kreatif Direktör: Can Faga
Kreatif Ekip: Cihangir Gümüş, Emrah Kural, Egemen Can Vural, Hakan Sertağaç
Ajans Prodüktörü: Arzu Köksal, Deniz Dengiz, Hüseyin Sert
Atölye: Yahya Mayda, Hakan Mersinli
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Yapım Şirketi: Böcek Yapım
Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Yeri gelmişken merak edenler olacaktır; “Ünlü kafeler White Chocolate Mocha’yı nasıl yapıyorlar?” Cevabı aşağıdaki videoda.

Kafelerden aşina olanlar ve Nescafe’nin ürününü deneyenlerin White Chocolate Mocha karşılaştırma yorumlarını yazımın altından bekliyorum.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018