Şu anda Görüntülemektesiniz;  Windows 8 için Skype Messenger İndir
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Windows 8 için Skype Messenger İndir

Bildiğiniz üzere Microsoft herkesin Live Messenger'ı bırakıp Skype'a geçmesini istiyor. Skype her ne kadar eski messenger kadar güzel olmasa da elimiz mecbur olduğundan hepimiz yavaş yavaş Skype'a alışmaya çalışıyoruz. Bu yazımda da sizlere yani Windows 8 kullanıcılarına Skype uygulaması ile Skype yazılımının indirme bağlantılarını paylaşıcam.

Yukarıda dikkatinizi çekmiştir hem uygulama, hem yazılım dedim. Çünkü Windows 8'de iki farklı ekran bulunuyor (Başlangıç ve Masaüstü) ve bunlardan birine Windows mağazasından uygulamalar kururken, diğerine yazılımlar kuruluyor. 

Mesela siz şuan bilgisayarınıza Skype kurmak istiyorsunuz, ama Skype'ı hangisinde kullanmak istiyorsunuz ona karar vermeniz yada her ikisinide ayrı ayrı kurmanız gerekiyor. Diyelim Skype'ın uygulama sürümünü mağazadan kuracaksınız o zaman sağ menüden arama kutusuna Skype yazacak ve mağaza içinden Skype'ı bulup kuracaksınız.

– Hemen klavyeden Windows tuşuna ve F tuşuna birlikte basın.

Arama kutusunun altından Mağaza seçip arama kutusuna Skype yazıp enter tuşuna basın. (Yada bu bağlantıdan Windows Store'a gidip uygulamayı Mağaza'da görüntüle butonuna tıklayın.)

– Arama sonucundan Skype'a ulaşıp uygulamanın detaylar sayfasında ekranın sol tarafından Yükle butonuna basın. Uygulama kurulduktan sonra kendisini Başlangıç ekranına yerleştirecek.

Windows 8 için Skype Messenger İndir

Windows 8 için Skype Messenger İndir

Yukarıda yaptığımız şey Skype uygulamasını Windows mağazasından Başlangıç ekranına kurmak oldu. Bu Skype'ı kullanmak istiyorsanız Başlangıç ekranından çalıştıracak ve kendi ekranında kullanacaksınız. Eğer Skype'ı böyle değil de eskisi gibi Masaüstünde kullanmak istiyorsanız o zaman aşağıdaki gibi Skype yazılımını kuracaksınız. Skype yazılımı kurulumu bittiğinde Masaüstünden kullanılabilir olacak ve ayrıca ona Başlangıç ekranındaki küçük simgesinden de ulaşabileceksiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Skype yazılımı otomatik indirme işlemi başlayacak bekleyin. Ve yazılımı bilgisayarınıza kurup masaüstünden kullanmaya başlayın.

Masaüstü için Skype indir 

(Yukarıdaki bağlantı ileriki bir zamanda Microsoft tarafından kapatılmış olursa konuya yorum göndermeniz halinde Skype masaüstü sürümünü başka bir dosya hostuna yükleyip sizlerle paylaşabilirim.)

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016