Şu anda Görüntülemektesiniz;  Windows 8 Uygulama Mağazasından Tavsiye Uygulamalar
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Windows 8 Uygulama Mağazasından Tavsiye Uygulamalar

Microsoft'un, Windows 8 ve Windows Phone 8 işletim sistemleri ile hayata geçirdiği uygulama mağazası Windows Store, birbirinden faydalı uygulamalar ile yavaş yavaş dolmaya başladı. Şimdilik çok fazla uygulama olmasada eminim Windows Store'da birkaç sene içinde Google Play ve Appstore'a yetişecektir. Tahmin edeceğiniz üzere bundan böyle bu yazı altından Windows Store'a eklenen seçmece uygulamaları sizlerle paylaşıyor olucam. Bence Windows 8 kullanıcısı olun yada olmayın Windows Store'un içeriğini öğrenmek için bu yazımı takip edin.

Not: Sadece ücretsiz uygulamaları, mağazadaki kaliteli seçmece uygulamaları paylaşıcam. Paylaştığım uygulamanın ne işe yaradığını bağlantısı üstünden mağazaya giderek açıklama kısmından öğrenebilirsiniz. Anlayamadığınız uygulamayı yorum göndererek bana sorarsanız size yardımcı olabilirim. Paylaştığım uygulamaları doğrudan Mağazadan aratıp yada bağlantıyı takip edip "Mağazada Görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamayı cihazınıza kurabilirsiniz. Windows Uygulama mağazası sadece Windows 8 içindir. Uygulamalar eski Windows sürümlerine kurulamamaktadır.

Mağazada uygulama aratmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/search#q=#&s=Store​ 

MAĞAZADAN UYGULAMALAR:

Google Arama: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/google-search/308dc145-6851-487d-b83b-1223a3b52dc2

Tuneİn Radyo: http://apps.microsoft.com/windows/tr-TR/app/tunein-radio/a2b86ed9-4db2-4ded-ae34-aa44530370ff

Skype: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/skype/5e19cc61-8994-4797-bdc7-c21263f6282b

Facebook Touch: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/facebook-touch/b0cb33c5-3897-401b-8fd9-1ab2e72a1099

MetroTwit: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/metrotwit/aa115aae-09e1-48de-95a1-35d77d23c9a0

Hürriyet: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/hurriyet-com-tr/f0308cba-7381-4bcc-be3f-7b49ab256dc0

Milliyet: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/milliyet/02f3848d-e232-4cc5-a407-29d9a31c6e13

Vatan: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/vatan/b0c425cc-8abc-4b6d-a8ea-4e382cab2ff8

TrtHaber: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/trthaber/af54ae30-3279-4a34-8d53-e9cdf615a6cd

HaberTürk: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/haberturk/a409d521-e8f4-481b-8129-0fe85cf95c80

NtvMsnbc: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/ntvmsnbc/fd45221f-5654-4635-868f-5dff7de58931

Sabah Multimedya: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/sabah-multimedya/b0b90fbd-2ac1-4b60-b670-88bd27d2e078

Atv: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/atv/54f1fa1c-b8c7-422d-b39e-0501f7acc538

Chip Online: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/chip-online/4968a33b-79a1-4e40-9f46-096c74b344b4

ShiftDelete.Net: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/shiftdelete-net/7e4a7dfa-fa08-482b-b40d-9d8d32cafbd1

Akbank: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/akbank/b7bcf133-05f0-41c3-b323-387e3360338a

Garanti: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/garanti-bankas/27cdbf03-a851-418b-8f97-079891fe1cb9

İş Bankası: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/turkiye-is-bankas/2b204802-d933-46e6-9bdb-0d8e8fecbf23

Yemeksepeti: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/yemeksepeti/ba43a8b9-a7d8-4057-8993-d89881e4a778

Tivibu: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/tivibu/57c4c50d-0d3e-4934-a4dd-edd458a9f087

Yahoo Mail: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/yahoo-mail/f90f38b5-101d-4efd-ab04-9d89cf0784dd

Trafik Hayattır: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/trafik-hayatt-r/e61922f0-2dc3-485f-8e7d-a15a2ae212a2

Yandex.Disk: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/db91da9a-c4e4-4f1a-800c-fae39799726f

Skitch Touch: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/skitch/95a8df2f-f779-4034-a995-82d8e723b246

Turkcell Vınn: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/turkcell-vinn/1793aa7c-a539-4524-9afa-6278adf86cf0

Markafoni: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/markafoni/069bee76-0ed2-4f65-90db-240e26db6069

Xbox SmartGlass: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/xbox-smartglass/571b1120-f579-47d3-88c8-a722652643b3

Fresh Paint: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/fresh-paint/1926e0a0-5e41-48e1-ba68-be35f2266a03

Bilyoner.com: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/bilyoner/56a1963b-e318-4fb3-a590-af7551ae014d

Volkswagen Türkiye: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/volkswagen-turkiye/99d24f08-191d-43bb-bf54-4fa92d189d6f

Samsung Smart Sinema: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/samsung-sinema/b391ec20-14fb-4c7c-aaa9-f9c30cc32004

İBBCepTrafik: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/ibbceptrafik/08c9adc7-0724-4e1e-ac10-61ba7660074d

Tav Mobile: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/tav-mobile/80fe1761-2ad1-436d-86af-9098a34342c4

İEczane: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/ieczane/8de10812-b1c9-4fe3-98ae-7b9f6fcf03b3

Merlin'in Kazanı: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/merlinin-kazan/329651cd-10ac-4159-a1e8-230f63570617

Shazam: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/shazam/5593d150-02c7-4714-ab8f-007d5d251688

Teamviewer Touch: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/teamviewer-touch/417cca6d-744d-4770-b168-12171f73ed37

Skyscanner: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/skyscanner/2b02ecf3-a39e-482f-bc14-247299fb14e0

WordPress.com: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/wordpress-com/a47ceb1d-b47c-48b0-ba1c-b81bb6ed2220

Dailymotion: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/dailymotion/7956bdae-f2af-44de-a510-53ce3eea3435

ICQ: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/icq/ef32d0b3-2e6a-41af-b1ec-8a92c6b4138d

Yandex Haritalar: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/yandex-maps/cc8539fa-1b32-4729-9006-b7e89024578c

eBay: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/ebay/8f1ff8dc-5a36-4b51-9832-85208db8a483

Amazon: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/amazon/80299018-3dee-418d-8466-374fe9463309

Abode Reader Touch: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/adobe-reader-touch/162a2931-8ee6-4a56-9570-53282525d7a3

Microsoft My Server: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/my-server/19d94f81-db21-4234-8b49-806694dbbaea

Twitter: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/twitter/8289549f-9bae-4d44-9a5c-63d9c3a79f35

MAĞAZADAN OYUNLAR:

Microsoft Mahjonghttp://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/microsoft-mahjong/8f3ca3ad-75bc-4492-8c08-a059360e9609

Microsoft Minesweeper: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/microsoft-minesweeper/45ac18d7-e742-494f-a1b1-009aa412a179

Microsoft Adera: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/adera/77f0d9b5-87ac-4816-87d5-76b75afcb6db

Microsoft Solitaire Koleksiyonuhttp://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/microsoft-solitaire-collection/…ae2d-13384e427ea8

Microsoft Pinball Fx2: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/pinball-fx2/cb9608e7-ac6b-4127-85b7-f81e27c9ebf0

JetPack Joyride: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/jetpack-joyride/05f4e887-b558-4a95-a74a-4ffe587d2d83

Cut The Rope: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/cut-the-rope/2d85eb97-3ee6-4aff-9618-3f6cdfd68291

Agent P Strikes Back: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/agent-p-strikes-back/df9bda50-da80-4964-a949-8934c53b9c1c

Bubble Star: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/bubble-star/773000d0-4902-43be-96a3-f58da3faa2e1

Parking Mania: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/parking-mania/030a3d93-6a7d-4299-9d7b-e51350056dbd

Fastball 2: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/fastball-2/f9b8e7d5-e8a9-4eda-b571-bc008f5e6bd5

Bubble Birds: http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/bubble-birds/403a92d3-5869-4ac1-bc01-189fa3dbb8df

Line" Windows 8: http://apps.microsoft.com/windows/tr-TR/app/line/b039ba22-c3af-45b3-aea2-83d612c9bce6

Daha fazla uygulama için uygulama mağazasına gidin.

Windows Phone uygulamaları için ise tıklayın.

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016