Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Worms World Party Full (Sadece 50 MB)

Oyunu bilmeyen varsa indirip denesin derim. 1994 yılında ilk serisi ile başlayan oyunun belkide en eğlenceli versiyonu Worms World Party idi.. Oyunu aynı bilgisayardan 2 kişi karşılıklı rakip olarak oynayabilir yada bilgisayara karşıda savaşabilirsiniz.

Oyunda amaç; rakip takımın böcüklerini verilen silahları doğru kullanarak yok etmek. Oyunda worms denen kurtlar var ve canları 100 ile başlıyor. Canlar sıfırlanınca bir oyuncumuz eksiliyor. Oyunu indirdikten sonra masaüstüne veya program files içine taşıyın, daha sonra klasör içindeki unpack isimli dosyaya 2 kere tıklayın. Oyunun sıkıştırılmış dosyaları tam olarak açılacak ve daha sonra wwp.exe uzantılı dosya ile oyuna girip oynamaya başlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

>> WORMS WORLD PARTY İNDİR

(Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme )

Worms World Party Full (Sadece 50 MB)

Yazılar ve upload bana aittir.. Oyun sadece XP işletim sisteminde çalışıyor, Vista ve Windows 7’de Worms oynamak isteyen arkadaşlar Worms Armageddon versiyonunu indirebilirler.

facebook share twittershare

  Gokhan B 27 Kasım 2014, 01:17

  Haritata duvarlar gözükmüyor.yani worms hariç herşey siyah acaba nerde sıkıntı var?

  admin 27 Kasım 2014, 01:42

  @Gokhan B; Ekran kartı yada işletim sistemi kaynaklı bir sorun. Uyumluluk modlarını deneyin yada oyunun grafik ayarlarıyla oynayın. Bikaç sene önce Windows 7'de benzer sorun yaşamıştım ve diğer sitemde Windows 7 için Armageddon sürümünü paylaşmıştım. 

  http://www.lordiz.net/indirme-download/worms-armageddon-full-indir-windows7-uyumlu.html

  İlla ki ilk sürümü oynamak istiyorum diyorsanız Steam üzerinden satın almayı deneyebilirsiniz belki güncel sürüm olduğundan yeni işletim sistemleriylede sorunsuz çalışabilir.

  http://store.steampowered.com/app/70640/

  Ek bilgi: Steam sürümünü az önce denedim, oyun Win 8.1'de açılıyor ama menüler kendini tekrar ediyor. Belki çözümü vardır bilemiyorum ama görüntü sorunu yok.

  Furkan 01 Haziran 2015, 14:17

  Worms World Party indire tklıorm telekomünikasyon iletişim başkanlığı çıkıor 

  admin 01 Haziran 2015, 16:01

  @Furkan; Upload sitesi mahkeme kararıyla engellendiği için sorun oluyor. Vpn yada dns değişikliği yoluna gitmeniz gerekiyor. 

  http://www.lordiz.com/guvenilir-pratik-ve-ucretsiz-vpn-hizmeti-zenmate.html

  Hakan 15 Aralık 2016, 13:12

  Oyunu anlatılan şekilde kuruyorum ama açtığım zaman siyah ekran geliyor, ses geliyor ama görüntü yok. intel grafik işlemcisiyle çalıştırınca da görüntü geliyor ama bu seferde renkler bozuk çıkıyor. uyumluluğu windows xp sp3 olarak ayarlıyorum olmuyor, 256 renkle çalıştır diyorum olmuyor, yönetici olarak çalıştırıyorum olmuyor, crack yapıyorum yine olmuyorr :) sorun ne acaba?

  işletim sistemi windows 7 ultimate. ekran kartı: nvidia gt520m intel ekran kartı: intel hd graphics 3000. directx 11.

  Lordiz 15 Aralık 2016, 13:19

  @Hakan; Worms World Party, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10’da sorun çıkarıyor. Worms Armageddon kurabilirsiniz.

  Hakan 15 Aralık 2016, 13:40

  edit: oyunu başlatınca renk sorunu çözülüyor bi sıkıntı yok teşekkürler

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017