Şu anda Görüntülemektesiniz;  Yandex.Browser, Lamborghini Gallardo Çekilişi
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Yandex.Browser, Lamborghini Gallardo Çekilişi

Özkan Uğur’un canlandırdığı Master Yandex karakteri ile geçtiğimiz hafta yeni reklam kampanyasının ilk filmini yayınlayan Yandex, bugün yayına giren ikinci reklam filmiyle birlikte, şanslı bir kullanıcısına çekilişle bir adet Lamborghini Gallardo LP560-4 hediye edeceğini duyurdu.

Çekilişe katılmak isteyenlerin tek yapması gereken, 19 Mayıs 2013 tarihine kadar Yandex.Browser ile kazan.yandex.com.tr adresini ziyaret ederek kaydolmak. 27 Mayıs 2013’te Yandex.Türkiye ofisinde, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecek olan talihli, 3 Haziran 2013 Pazartesi günü ilan edilecek.

(Asil ve yedek talihliler, 03.06.2013 tarihinde Akşam gazetesinde ve kazan.yandex.com.tr internet adresinde ilan edilecek.)

Yandex.Browser hakkında

Türkiye’deki internet kullanıcıları için özel olarak yerelleştirilmiş ilk internet tarayıcısı olan Yandex.Browser, sayfaların dört kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu, adres ve arama satırlarını birleştiren sade arayüzü, anti-virüs teknolojisi ve Facebook ile entegre çalışabilmesi gibi özellikleriyle öne çıkıyor. İnternet tarayıcıları sektörünün en iyi ve en sevilen teknolojilerini tek çatı altında birleştiren Yandex, tarayıcısının motoru olarak üreticilerin çoğu tarafından desteklenen WebKit’i ve arayüzünün temeli olarak ise açık kaynak kodlu Chromium’u kullandı.

Kampanya katılım koşulları: http://kazan.yandex.com.tr/rule/

Sıkça sorulan sorular: http://kazan.yandex.com.tr/faq/

Reklam Filmi:

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016