Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Bundan seneler önce, 1997 yılında hayatımıza giren sanal bebek Tamagotchi, yaratıcısı Bandai Namco tarafından yenilenerek geri dönüyor. 20. yıla özel olarak yeni baştan yaratılan ve günümüze uyarlanarak anahtarlıktan akıllı telefonumuza geçiş yapacak olan orijinal Tamagotchi, 2018 yılında hem Android platformu, hemde Apple ios platformunda yerini almış olacak. 

Yani anlayacağınız, yeni Tamagotchi (yeni adıyla My Tamagotchi Forever) henüz erişime açılmadı fakat şunun şurasında 1 ay gibi bir süre var.. Sonrasında yenilenen Tamagotchi’lerin 20 yıl sonraki performansını görme şansımız olacak.

Aslında Bandai Namco, 2015 yılında da orijinal Tamagotchi’leri Tamagotchi Classic adı ile mobil platformlara oyun olarak sunmuştu fakat o versiyon pek fazla ilgi görememişti. Çünkü uygulama para ile satılıyordu ve zaten mobil platformlarda bir sürü ücretsiz sanal bebek uyarlaması vardı.

Bildiğiniz üzere Google Play’de ve Apple Appstore’da bir sürü Tamagotchi alternatifi var. 2014 yılında yayınladığım bu yazımda en popüler olanları sizlerle paylaşmıştım ve onların arasında en sevileni de Pou isimli kaka karakteri olmuştu. Muhtemelen halen daha oynayanlar vardır.

Bu sebeple Bandai Namco’nun işi zor görünüyor.

Rakipleri ile yarışabilmek için binlerce mobil oyun arasından sıyrılacak, bağımlılık yapacak şeyler sunması gerekiyor. Oyunun demosundan gördüğüm kadarıyla online oynanabilecek, muhtemelen arkadaşlarınızın sanal bebekleri ile iletişim kurabileceksiniz. Candy Crush benzeri birkaç uygulama için oyun oynayabilecek, kazandığınız altınlarla sanal bebeğiniz ve sanal bebek dünyası Tamatown için alışveriş yapabileceksiniz.

Yenilenen sanal bebek erişime açıldığında yazımda güncelleme yapacağım. Sanal bebek yayınlanana kadar diğer yazımdaki alternatifler ile idare edebilir ve My Tamagotchi Forever’ın tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ EKLENECEK!

NOT: Uygulama yayınlandığında haberdar olmak için ve My Tamagotchi Forever özel karakteri çekilişine katılmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edip, sayfa sonundaki formu doldurmalısınız.

https://www.mytamagotchiforever.com/

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017