Yazıya Yorum Gönder!

Daha önce şu yazımda zevzek Youtuber’ları eleştirmiştim. Ancak bu, tüm Youtuber’lara karşı olduğum anlamına gelmez. İşini düzgün yapanları her daim desteklerim ve hatta “keşke o ben olsaydım” dediklerimde var. Örneğin bir Mesut Abi (Mesut Bıyık), örneğin bir Tesla Günlükleri (kanal sahibinin adını bilmiyorum) ve Duygubie (Duygu Köseoğlu)..

>> Duygu Köseoğlu Hakkında Merak Edilenler!

Youtube’a girdiğinizde size faydalı şeyler öğreten yada kötü örnek olmayan kanalları destekleyin ki benzerleri çoğalsın.. Ben öyle yapıyorum.

Güncelleme: DreamUp programı sessiz sedasız yayından kaldırıldı. Duygu Köseoğlu şuan için herhangi bir tv kanalında program sunuculuğu yapmıyor.

Duygu Köseoğlu Kimdir? 

Onu tanımayanlar olabilir.. Kendisi oyun Youtuber’u, yani Youtube yayıncılarından. Aslında ilk başlarda Twitch yayınları yapıyordu sanırım.. Aynı zamanda üniversite eğitimine devam ediyor. Yayıncı oldum diye kendini dağıtanlardan değil. Pek fazla göze batmıyor ama Youtube’un popüler Youtuber’larından birisi.

Sık sık tv kanallarına, oyun etkinliklerine, fuarlara vs. davetler alıyor.

Kendisi bugün (12 Şubat 2018) tamda şu saatlerde yeni bir projeye geçiş başlıyor. Dream Tv müzik kanalında programa başlıyor. Yani artık olması gerektiği yerde.

Kendisine buradan başarılar diliyorum (tabi bu yazımı görürse), ayrıca Dream Tv genel yayın yönetmeni Şafak Ongan’ı da tebrik ediyorum. Muhtemelen bu fikir ondan çıkmıştır. İşini düzgün yapanlar ile zevzekler aynı sepette kalmamalı.

Duygu Köseoğlu’nun sunacağı Dream Up programının yayın saatleri; Pazartesi, Çarşamba, Cuma, saat 17:00 –  18.30 arası. Akşamları saat 22:00‘da ise tekrarları olacak.

D SMART: 111. KANAL
TİVİBU: 165. KANAL
KABLO TV: 670. KANAL
TÜRKSAT 4A UYDU: 12034 V-Dikey 27500

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018