google adsense zpsb4c50a2f - Adsense Test Ödemesi Hesap Doğrulama (Resimli Örnekli)

Google Adsense hesabınıza ödemeleri alabilmek için EFT banka hesap no’su girdikten sonra, banka hesabının size ait olduğunu ve paranın doğru şekilde geleceğini onaylamak için Google adsense’in hesabınıza göndereceği ufak miktar test ödemesini doğrulamanız gerekiyor. Bu doğrulama önceleri biraz daha farklıydı, sistem biraz değiştiğinden resim yardımıyla da anlatmayı uygun gördüm..

turkcell - Turkcell 2222 Neredeyim Servisi

Yeni bir yere gittiğinizde nerede olduğunuzu bilemediğinizde ya da size ulaşmalarını istediğinizde ve yerinizi tarif edemediğinizde Turkcell Neredeyim? hizmetini kullanabilirsiniz. Servisi 2222’ye NEREDE yazıp göndererek kullanabilirsiniz. Kısa mesaj olarak size o anda bulunduğunuz yeri coğrafi ve adres olarak öğrenebilirsiniz..

blogger blogspot ucretsiz blog - Blogger - Blogspot Temaları (Tema Arşivi)

Google hizmeti olan www.blogger.com (www.blogspot.com) dan blog sayfası almamış olan yada hiç rastlamamış olan az kişi vardır sizde yeni bir blogger kullanıcısıysanız blogger’ın kendi standart temalarını beğenmediğinizden tema aramaya başlamış olabilirsiniz işte bu arayış için kolaylık sağlamak amacıyla blogger temaları dağıtan linklerini paylaşan birkaç site adresini burada toplamak istedim tabiki bu listeye istesek sürüyle bağlantı ekleriz ancak ben sadelik olsun ve site reklamı olmasın diye arşiv niteliği taşıyabilecek yabancı kaynaklı blogger tema sitelerini paylaşıcam…

wordpress ucretsiz blog scripti - Bayanlar İçin Seçmece Wordpress Temaları

WordPress.org sitesinin tema kategorisindeki temaları inceleyip lordiz.com içinde yeni bir tema bakıyordumama şuan ki temam gibisine rastlayamadım. Fakat temalara bakarken bayanalar için özel hazırlanmış temalar olduğunu görünce ayrı bir yazı altında paylaşmak istedim. Yani bu yazıda sadece bayan WordPress kullanıcılarına özel öneriler bulunuyor, daha fazla temaya wordpress.org dan ulaşabilirsiniz..

saglik - Tüp Bebek Düşünen Aileler Nelere Dikkat Etmeli?

Türk Perinatoloji Derneği (TPD) Başkanı Prof. Dr. Turgay Şener, ABD’de yapılan ve bir süredir basında ”tüp bebek uygulamalarında özürlü bebek olasılığının yüzde 30 arttığı” yönündeki yayınların yanlış yorumlanmaması gerektiğini söyledi.

saglik - İyot Guatr’dan Koruyor!

Guatr hastaları için sofralarda iyotlu tuz tüketimi ve deniz kenarında sık yürüyüşler öneriliyor. Türkiye’de, nüfusun yaklaşık yüzde 40’ında tiroit bezinin çeşitli hastalıkları görülüyor. Ve ülkemizde yaklaşık 20-30 milyon tiroit hastası tahmin ediliyor. Birçok tiroit hastalığı ve guatırın oluşumunda özellikle iyot eksikliği büyük önem taşıyor. Yapılan araştırmalar ülkemizde kişilerin almaları gereken iyotun ortalama olarak dörtte birini aldıkları gösteriyor.

saglik - Kızılcık Meyvesi Kanser Riskini Azaltıyor!

Kızılcık Meyvesinin Kansere yakalanma riskini azalttığı açıklandı. Malatya Meyvecilik Araştırma Enstitüsü ve Atatürk Üniversitesi ile Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültelerinin işbirliğinde gerçekleştirilen araştırmada, kızılcıktaki C vitamini ve antioksidanın kansere yakalanma riskini azalttığı kanıtlandı.