hayal koseoglu benim dunyam duygu koseoglu - "Hayal Köseoğlu & Tarık Sarul - Benim Dünyam" Şarkı Sözleri

Hayal Köseoğlu! Yaşı 30’un üzerinde olanların bir zamanlar severek izlediği yerli dizilerden olan Mahallenin Muhtarlarında küçücük bir kız çocuğu vardı, meğer oymuş kendisi.. Ve şimdilerde popüler gençlik dizilerinde sıkça gördüğümüz genç, sevilen oyunculardan birisi! Fakat sadece oyunculuk yapmıyor, müziği de çok seviyor ve kendi şarkı sözlerini yazıyor, bestelerini hazırlıyormuş.. Tarık Sarul ise 2003 yılında Reina’da asistan DJ olarak müziğe adım atan bir müzik insanı! Spotify’de çıktılar karşıma, Benim Dünyam parçası ile.

otobus surme oyunu bus driving19 - "Bus Simulator 18" Alternatifi Otobüs Oyunu "Bus Simulator 21"

Senelerdir mobil platformlara geliştirdikleri taksi, otobüs, kamyon ve tren sürüş simülasyon oyunları ile tanıdığımız Romanya merkezli yazılım şirketi OviLex Software, şimdi Steam ve konsollar için yeni bir oyun geliştiriyor. Oyunun adı Bus Driving 19. Oyunun adından da anlayacağınız gibi, bu bir otobüs simülasyon oyunu ve oyun 2019 yılının ikinci çeyreğinde Steam üzerinden erken erişim olarak satışa sunulması planlanıyor.

gelecege donus benzeyen dizi timeless - Zamanda Yolculuk Temalı, Kıymeti Bilinmemiş Bir Dizi "Timeless"

Geleceğe Dönüş, tüm zamanların tartışmasız en iyi bilim kurgu filmlerinden birisidir. Hatta, zamanda yolculuk temalı filmler için bir anket yapsanız 100 kişiden 99’u ilk olarak Geleceğe Dönüş serisinin adını verir.. Fakat gelin görün ki, Geleceğe Dönüş gibi bir yapıt, bir Recep İvedik kadar seri olamamıştır. Sadece 3 film çektiler, sonra yan gelip yattılar. Bizde yıllarca yeni bir film gelecek mi diye bekledik durduk. Ama gelmedi.. 

turkiyenin en guclu bankasi isbankasi - "Türkiye'nin Bankası Türkiye İş Bankası" Reklam Filmi

Dünyanın önde gelen bağımsız iş değerleme ve strateji danışmanlığı şirketlerinden Brand Finance, 2019 yılı için birkaç değer listesi yayınladı. Düşenler, yükselenler.. O listelerden birisi de 2019 yılı için finans sektöründe dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasını barındırıyor.. Listede 10 numarada tanıdık bir isim var; Türkiye’den bir isim! Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye’nin bankası Türkiye İş Bankası.

netflix izle ode - Netflix Üzerinden İzleyebileceğiniz Kore Dizileri ve Kore Filmleri

Netflix, son zamanların en popüler online dizi-film izleme platformlarından birisi konumunda bulunuyor. Bu güçlü konumundan ötürüde Netflix’e aylık 16 TL ödüyor, bir sinema bileti parasına tam 1 ay boyunca sınırsız içerik arşivine erişim hakkı kazanıyorsunuz. Bu arşivde ne ararsanız var! Türk yapımı dizi-filmler, Warner Bros, Disney, Sony, Marvel yapımı kaliteli içerikler, BBC yapımı belgeseller ve eski unutulmazlar..

samsung dex - Samsung Dex ile Televizyonu veya Monitörü Bilgisayara Dönüştürmek

Uzun zamandır Samsung Dex’i merak ediyor, fakat bir türlü deneyimleme şansına ulaşamamıştım. Çünkü henüz Dex’li telefonlara Android 9.0 güncellemesi gelmemişti ve bu sebeple Samsung Dex için Dex istasyonu almamız şart idi. Bende de bir Dex istasyonu yoktu. Ayrıca Dex’in klavye ve mouse olmadan kullanımının pek keyifli olmayacağını düşündüğüm için, olayı aceleye getirmiyordum. Birkaç ay bekledikten sonra Samsung, Android 9.0 güncellemesini yayınladı ve Dex istasyonu mecburiyetini ortadan kaldırdı. Artık Dex’i deneyimleyebilirdim! 

yeni kimlik cipli kimlik - epasaport.egm.gov.tr Çalışmıyor! Pasaport Randevusu Nasıl ve Nereden Alınır?

Pasaport başvuruları için, pasaport öncesi randevu almak için kullanılan https://epasaport.egm.gov.tr/ sitesi bir süredir açılmıyor. Yani zamanında bu site üzerinden işini halleden vatandaşlar tekrar bu siteye geldiklerinde büyük şok yaşıyorlar. Sitenin sonradan düzelip düzelmeyeceğini henüz bilmiyorum fakat randevu işlemlerinin Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesi nvi.gov.tr üzerinden yapıldığını iyi biliyorum. Ayrıca pasaport işlemleriyle alakalı ücretler ve sık sorulan sorulara da yine o siteden ulaşabiliyoruz.