whatsapp alternatifi telegram - Whatsapp Sohbetleri Telegram Uygulamasına Nasıl Aktarılır?

Whatsapp’ın Şubat 2021’e kadar kabul etmemiz için bir gizlilik sözleşmesi dayatmasından sonra bir çok Whatsapp kullanıcısı Telegram’a göç etmeye karar verdi. Gerçi bunların büyük bölümü, sadece karar verdi ama Telegram’a geçemedi.

epic games oyun magazasi - Epic Games Store Kayıtlı Oyuncu Sayısı 160 Milyona Ulaştı!

Steam oyun platformunun ezeli rakibi Epic Games, Epic Games Store’un 2020 yılı istatistik verilerini yayınladı. Bu verilere göre Epic Games Store kayıtlı kullanıcı sayısı 160 milyona ulaşırken, Aralık 2020 aylık aktif kullanıcı sayısı 56 milyona ulaştı.

banka mevduat faiz ucret - Bankaları Ürün ve Hizmet Ücretleri Açısından Karşılaştırmak

Bankalar, hayatımızın olmazsa olmazları.. Gündelik hayatta ne yaparsanız yapın bankalardan kaçamazsınız. Maaşınız oraya yatar, ev kirasını oradan ödersiniz, gireceğiniz sınavın ücretini oradan yatırırsınız, araba kredisini oradan çekersiniz, birikimlerinizi orada değerlendirirsiniz..

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Yakın Gelecekte Dünya Cyberpunk 2077'den Farklı Olmayacak!

Covid-19 salgınının ve aşı polemiklerinin tam ortasında herkesin bolca gündemine giren bir konuydu “bize çip mi takacaklar?”. Biraz fazla komplo teorisi, birazda gerçek. Peki gelecek nasıl olacak?

sarki sozunden sarki bulmak - Şarkı Sözünü Yazarak Şarkı Bulmak Artık Mümkün!

Eskiden büyük dertti o an duyduğumuz ama adını bilmediğimiz şarkıyı bulmak.. Sonra Shazam çıktı. Shazam ile milyonlarca şarkıyı sadece dinleme modu sayesinde bulduk.

ucretsiz yazilimlar faydali araclar download indir - Her Bilgisayara Lazım İşlev Arttırıcı Programlar

Teknolojinin altın çağını yaşadığı günlerden geçtiğimizi bugün artık herkes kabul ediyordur. Bugün mobil cihazlar ve bilgisayarların kullanım oranları her geçen gün daha fazla artıyor. Hal böyle olunca da bilgisayarlar ve mobil cihazlarda yer alan bu uygulamalarla eskiden yapılması vakit alan şeylere pratik çözümler sunuluyor.

ubuntu linux isletim sistemi - Ubuntu'da Ekran Görüntüsü (Screenshot) Nasıl Alınır?

Linux dağıtımı özgür ve ücretsiz masaüstü işletim sistemi Ubuntu’da tıpkı Windows’ta yaptığımız gibi ekran görüntüsü almak istersek bunu nasıl yaparız?