resim kalitesi yukseltme - Hasarlı, Bulanık, Kalitesiz ve Siyah Beyaz Fotoğraflar için "Remini"

Yine harika bir uygulama keşfettim ve yaptığım denemelerde beklediğimden iyi sonuçlar aldığım için bunu hemen sizlerle paylaşmak istedim.. Olay şu; elimizde yıllar öncesine ait hasarlı, bulanık, düşük çözünürlük ve siyah beyaz fotoğraflar var ve bunları günümüze göre iyileştirmek istiyoruz. Peki nasıl yapıyoruz?

adobe photoshop - Photoshop veya Mobil Uygulama ile Göz Rengi Değiştirme

Photoshop ile göz renginizi değiştirmek istiyor fakat nasıl yapılacağını bilmiyor yada denediğiniz halde bunu bir türlü başaramıyorsanız işte sizler için bulunmaz nimet! Photoshop ile göz rengi değiştirme! hem videolu anlatım, hem de alternatif seçenek göz rengi değiştirme uygulaması Eye Color Changer ile..

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Nvidia Geforce Now ile Telefonda Cyberpunk 2077 Oynamak!

Yeni bir Cyberpunk 2077 yazısı ile karşınızdayım! Bu sefer ki konumuz, telefondan Cyberpunk 2077 oyununu oynamak. Hem de klon değil, taklit değil orijinal Cyberpunk 2077! Peki nasıl? Düşük bağlantı hızı ile Nvidia Geforce Now üzerinden.. Neden düşük bağlantı? Çünkü ülkemin izin verdiği alt yapı bu. Çoğumuzun evinde 16 mbit internet var ve bunun için ödediğimiz ücret 80-100 TL..

ucretsiz yazilimlar faydali araclar download indir - VLC İcon Changer ile VLC Player Koni Simgesini Değiştirmek!

Bazılarınız için gereksiz bir paylaşım olacak belki ama ben uzun zamandır bu konudan şikayetçiydim ve bu yüzdende inatla VLC Player kullanmıyordum.. Nihayetinde böyle bir araç olduğunu öğrendim. VLC Player’ın o çirkin trafik konisi ikonunu değiştirebiliyormuş. Hem de istediğiniz ikonu kullanabiliyorsunuz. İşte bunu yapan şey, 5 mb’lık kurulum bile gerektirmeyen bir yazılım.

web tasarim - Google Drive'a Yüklenen Resimler Web Sitelerinde Nasıl Kullanılır?

Harika bir soru ve mutlu olacağınız cevabı ile karşınızdayım.. Google Drive’a yüklediğimiz resimleri web sitemizde yada forumlarda görsel olarak paylaşabilir miyiz? Paylaşabilirsek nasıl yaparız? Cevap ise net; evet paylaşabiliriz ve bunu yapmanın yolu da çok basit. Önce resimi Google Drive hesabınıza yükleyin, sonra paylaşım bağlantısında ufak bir değişiklik yapın. Artık o resmi bu bağlantı ile web sitenize yada forumlara yerleştirebilirsiniz.

yeni pubg oyunu pubg2 newstate - Yeni PlayerUnknown's Battlegrounds Oyunu "PUBG: NEW STATE"

Güney Kore merkezli Krafton (eski adı ile Bluehole) tarafından geliştirilen ve 2016 senesinde piyasaya sunulan hayatta kalma oyunu PlayerUnknown’s BattleGrounds (popüler adıyla PUBG), en yenisi, PUBG2: New State ile geri dönüyor. Aslında PUBG hiçbir yere gitmedi, fakat son dönemde piyasaya çıkan benzer oyunlar sayesinde epey bir kan kaybetti. Bunun farkında olan ve PUBG ile geçmişte yüklü miktarda kazanç sağlayan yapımcı, popüler hayatta kalma oyununu geliştirerek, üstüne eklemeler yaparak taze kan kazanmaya çalışıyor.

geforcenow turkiye gameplus - Nvidia Geforce Now 0xC0F1103F Hatası ve Çözümü

Dünya genelinde daha fazla oyuncunun daha fazla oyuna erişmesine olanak tanıyan bulut tabanlı oyun hizmeti Nvidia Geforce NOW, GamePlus.com.tr ile yakında Türkiye’de kullanıma açılıyor. GamePlus’ın hizmete başlaması ile Türkiye’de kurulu sunucular üstünden akış sağlayacak olan Geforce Now, daha düşük internet bağlantısı ile daha yüksek performans sunmuş olacak.