cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Cyberpunk 2077 Beklenen Büyük Güncelleme Yayınlandı!

Cyberpunk 2077 harika bir oyun. Fakat hem Türkiye satış fiyatı, hem de satışa çıkışından sonraki gelişmeler, oyunun hak ettiği değeri görmesini engelliyor. Tabi birde Dolar endeksli bilgisayar fiyatlarının aşırı yükselmiş olması gibi bir durum var ki, Cyberpunk 2077’yi açacak bilgisayarı almak yada Nvidia Geforce Now üyeliği almak bile büyük külfet.

netflix dota dizisi dragons blood - Dota2'nin Anime Dizisi "DOTA: Dragon's Blood" Netflix'de Yayında!

Moba diyince çoğumuzun aklına LoL ve Dota 2 gelir. Moba oyuncuları oyunlarına sadıktırlar ve sıkılmadan senelerce aynı şeyi yapabilirler. Çünkü LoL ve Dota 2’nin kendine has dünyası oyuncuyu içine hapsetmiştir. Bu nedenle bu iki oyundan fanlarının sahipleneceği harika malzemeler çıkabilir. Diziler, filmler, oyuncaklar, fan eşyaları, bağlantılı oyunlar vs.. Ki zaten bunlar var!

truck logistics simulasyon - Truck & Logistics için Beklenen Büyük Güncelleme Yayınlandı!

4 Türk arkadaş tarafından 2014 senesinde geliştirilmelerine başlanan ve 2020 yılının Haziran ayında Steam üzerinden satışa sunulan simülasyon oyunu Truck & Logistics’in beklenen ilk büyük güncellemesi 24 Mart 2021 tarihi itibari ile yayınlandı. Satışa çıktığı günden bu yana ufak çaplı birkaç güncelleme alan oyunun bu yeni güncellemesi bir süredir bekleniyordu ve oyunun önceki haline göre çok kapsamlı düzeltmeler / iyileştirmeler içeriyor. Oyunun mobil sürümünün ise birkaç gün sonra, Nisan ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor.

beinconnect nedir nasildir beinconnect dizi film arsivi - Beinconnect Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Digitürk’ün 2013 senesinde aktif edilen web tabanlı bir versiyonu var, adı BeinConnect.. BeinConnect, yıllardır internet üzerinden ve mobil cihazlar üzerinden spor-eğlence odaklı canlı yayın hizmeti sunuyor. Tabi bunun yanında sağlam bir dizi-film arşivi de var. Netflix’in biraz daha cazip versiyonu diyebiliriz ve fiyatlandırma olarak şuan daha cazip olduğu kesin.. Netflix aylık paket 26,99 TL iken, BeinConnect aylık 14,90 TL.

beinconnect nedir nasildir beinconnect dizi film arsivi - Beinconnect "DRM: Unable to instantiate a key system supporting.." Hatası

Parasını ödediniz, 1 aylık yada birkaç aylık Beinconnect paketi aldınız.. Hemen Chrome üstünden beinconnect.com.tr’ye gittiniz ve paketiniz kapsamında verilen canlı tv izleme hakkınızdan biraz film izlemek istediniz.. Fakat 10 saniye geçmeden karşınıza bir hata mesajı geldi; “DRM: Unable to instantiate a key system supporting the required combinations”..

migros moneypay alisveris karti - Migros'tan Ön Ödemeli Alışveriş Kartı "MoneyPAY"

Migros, inovatif çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek iştiraki olduğu Moneypay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.’nin tasarladığı MoneyPay mobil uygulaması ve MoneyPay alışveriş kartı ile müşterilerine farklı finansal çözümler sunmaya hazırlanıyor. Colendi ve Param iş birliğinde geliştirilen MoneyPay, Mastercard altyapısıyla Migros ve Migros Sanal Market müşterilerinin finansal işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmesini hedefliyor.

netflix that 70s show - "That '70s Show" Netflix'den Kaldırıldı! "That '70s Show" Nereden İzlenir?

Belki fark etmişsinizdir, “That ’70s Show” bir süredir Netflix’de yok. Çünkü Netflix tarafından yayından kaldırıldı. Çünkü Netflix gibi bir dev servis, arşivinin en çok izlenenlerinden birisi olan klasik komedi dizisi That ’70s Show’un lisans anlaşmasını yenilemedi. Bu sebeple de dizinin 8 sezonu birden Eylül 2020 itibari ile Netflix’den kaldırıldı..