video izle coin kazan - Video ve Reklam İzleyerek Sanal Para Kazanmak! Mümkün Mü?

Bu mümkün mü? Evet mümkün. Fakat şuan için daha çok erken bir aşamadayız ve bu nedenle izleyebileceğiniz video/reklam sayısı az, kazandığınız sanal parayı çekerek nakite dönüştürmek ise biraz masraflı. Peki neden? İşte bunun nedenini ve nasıl video izleyerek sanal para kazanacağınızı birazdan bu yazımda okuyacaksınız!

euro truck simulator mobile - Euro Truck Simulator Mobil Uyarlaması "Truckers of Europe 3"

Europe Truck Simulator 1 ve Europe Truck Simulator 2 oyunları ile tanıdığımız Wanda Software, Europe Truck Simulator serisinin en yenisi ve en gelişmiş olanı Truckers of Europe 3 ile geri dönüyor. Geliştirmeleri halen devam eden oyunun final sürümünün 2022 yılının başlarında hem Google Play, hem de Apple Store’da yayımlanması planlanıyor.

ilac hatirlatici uygulama - Günlük İlaç Takibi için Ücretsiz İlaç Hatırlatma Uygulaması!

Her gün düzenli aldığınız ilaçlar ya da düzenli ilaç kullanması gereken bir tanıdığınız varsa, kesinlikle kullanmanız gereken ya da tanıdığınızın kullanması gereken harika bir mobil uygulamayı paylaşmak istiyorum sizlerle.. Bu uygulamanın adı İlaç Hatırlatma, fakat Appstore’daki orijinal adı Medisafe Pill Reminder.. Uygulamanın premium ücretli sürümü aylık ödeme alıyor fakat ödeme yapmadan da ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz ve mobil uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en iyi ilaç hatırlatıcılardan birisi Medisafe Pill Reminder!

counter strike mobile sfg3 - En Yeni Mobil Counter Strike Uyarlaması "Special Forces Group 3"

Mobil cihazlar için geliştirilen Counter Strike benzeri savaş aksiyon oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor! Şuan için kapalı beta testleri yapılan oyun, önceki serilerin üstüne kat kat ekliyor ve belki de mobil uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en detaylı Counter Strike uyarlaması oyunu bizlere sunuyor. Special Forces Group 3 isimli oyun şimdilik sadece apk dosyası üzerinden Android cihazlara yüklenilebiliyor.