Hakkımda

Benden birşeyler;

Merak edilecek bir adam değilim sizden hiç farkım yok bende bir insanım ama yinede beni merak edenler olursa diye birşeyler yazdım..

imza - Hakkımda

  • Lordiz Kimdir ?:

İnternet ortamında yaklaşık 11-12 seneden fazla Lordiz nickini kullanmaktayım. İnternet’te eğer bir Lordiz gördüyseniz muhtemelen o benimdir.. (Taklitler hariç)

Tanıştığım insanların çoğuna büyük iyilikler yaptım ve iyiliklerimin karşılığını iyi dostlar kazanarak aldım. İyilik yaptıkça iyilik bulduğumuza inanan birisi olduğumdan lordiz.com sitemde de daha önce yaptığım gibi insanlara yardım etmeyi amaçladım ve 9 seneden fazla bir süredir bu amacımda devam ediyorum.

imza - Hakkımda

1983 İzmir doğumlu, Ekonomist ve Teknik ressamım, ama şuanda mesleklerimi yaptığımı söyleyemem.

Webmaster değilim onu söylemek isterim genelde iki site kuran herkes kendisini webmaster olarak görür. Ama bence gerçek kod bilen, bu işin eğitimini almış webmaster arkadaşlarımıza ayıp oluyor.. Şimdiye kadar parayla veya bazen yardım amaçlı onlarca sitenin kurulumunu yada geliştirmesine imza attım, Mynet kadar büyük siteler olmasa da toplamına bakarsak en az 300 site ve birçok scripti kurmuşluğum var..
imza - Hakkımda

2008 yılı öncesinde Lordiz.com diye bir site yoktu, hatta web sitesini bırakın blog sayfası almayı bile zor başarırdım. Lordiz.com‘u açmamdan 2 – 2,5 sene önce çok değerli bir insanla tanıştım ve kendisinin bana çok yardımı oldu. Hem bir kardeş oldu, hemde ilk web sitemin (candyturk.com) adresini ve sonrasında lordiz.com adresini bana hediye ederek bu işlere merak sarmamı ve bu günlere varan yolu aydınlatmış oldu.

Onun sayesinde yepyeni değerli insanlarla tanıştım ve bu işlere girme cesaretini buldum. Buradan Mr.Lonely, canım kardeşim Serdar‘a Allahtan rahmet diliyorum. Benim Bekron bilişim (eski) sahibi Yusuf abi ile de tanışmamı sağlayan kişi idi.. Yusuf abi ile tanışmamdan sonrada onun ve Serdar’ın destekleri ile Lordiz.com bu seviyelere geldi..

Şuan her gün binlerce kişiye faydası olan bu site onların destekleri olmasa olmazdı. Keşke Serdar kardeşim şimdi yaşıyor olsaydı.

imza - Hakkımda

Lordiz nickinin açılımını merak edenler için kısaca belirteyim; bundan 11-12 sene önce herkes gibi internet nicki arayışlarındayken türettiğim bir nicktir ve İzmirli olduğumdan bu nicki kullanmaya başladım. İz-mir isminin tersine çevrilmişi ve biraz değiştirilmişi dersek anlamlı olur.. 

imza - Hakkımda

Kişilik olarak kendimi tanımlarsam arkadaşları tarafından çok sevilen ve gerçek dostlarını ölesiye seven, “bana 1 adım gelene 3 adım gelen”, biraz alıngan, her daim neşeli ve pozitif olmaya çalışan bir insanım… Çabuk sinirlenmeyen ama sinirlenince deli ile beraber köyünü yakacak kadar gözü dönen birisiyim.. Hiçbir zaman arkadaş olduğum insanlara, canım dediğim insanlara menfaat gözü ile bakmadım (bakmam) ama bana çoğu defa menfaat amaçlı yanaşanlar oldu ve bu olduğunda da o insanlar beni kaybettiler…

İnsanların birbirini kullanmasından nefret ederim, iş kullanılmaya faydalanılmaya geldiğinde ya ben yokumdur yada karşımdaki yok olur. Sanal alemdeki beklentim yaptıklarımla tanınmak, yaptıklarım karşılığında dua almak ve öldükten sonra güzel anılmak.

En sevdiğim video:

En sevdiğim söz:

“Hayvanların kıymet bilmesi için sevmeniz, insanların kıymet bilmesi için ölmeniz gerek..”

imza - Hakkımda

Kıymetlilerim;

Yazıyı okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim :)

adbanner